مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت روز جهانی روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش قلم دنا؛ مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت روز جهانی روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان در متن پیام ریحان بهادر آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «۲۷ […]

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت روز جهانی روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش قلم دنا؛ مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت روز جهانی روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان در متن پیام ریحان بهادر آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

«۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات یکی از متفاوت‌ترین روزهای تقویم است و پاسداشت آن بسیار مهم و ضروری است چرا که افزایش آگاهی از طریق توسعه ارتباطات به دست می‌آید و همین دستاورد آگاهی و دانش که ثمره گسترش ارتباطات است، جامعه را گامی به پیش می‌برد.

بدون تردید چنین دستاوردی در طی این سال‌ها مرهون کوشش خستگی‌ناپذیر اصحاب ارتباطات است که با وجود شرایط دشوار کاری، دمی هم از تلاش و کوشش بازنایستاده‌اند.

آنان با اقدامات جهادی و انقلابی همیشه در خط مقدم حضور داشته و در آگاهی‌بخشی به هم‌وطنان حضوری پر رنگ دارند.

تنظیم صحیح ارتباطات درون و برون سازمانی چه در عرصه داخلی و چه در فضای بین‌المللی بر دوش دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌هاست. بدون تردید سازمان موفق با روابط عمومی به‌روز و استاندارد می‌تواند نقش ارزنده‌تری ایفا کند. بدیهی است این نقش برای شرکت‌های بزرگ با توجه به وجود ذینفعان متعدد بسیار مهم تلقی می‌شود.

اینجانب روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و آغاز این هفته را به همکاران سخت کوش در حوزه روابط عمومی و ارتباطات در سطح وزارت نفت علی الخصوص شرکت ملی گاز ایران، که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی در جهت تحقق اهداف و ماموریت های بلند و راهبردی صنعت نفت و گاز فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی، توفیق و پیروزی روز افزون این عزیزان را مسئلت می نمایم.

من الله التوفیق
ریحان بهادر سرپرست شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد