سید فرزاد رضاتوفیقی معاون سیمای مرکز کرمانشاه در پی درگذشت مادر شهید جاویدالاثر سید فضل الله خوید پیام تسلیتی صادر کرد. بسم رب شهدا انا لله و انا الیه راجعون درگذشت اسوه صبر و ایثار، ایمان و مقاومت ؛ مادر شهید جاویدالاثر سید فضل الله خوید از دلاوران دوران دفاع مقدس، موجب تاثر و تألم […]

سید فرزاد رضاتوفیقی معاون سیمای مرکز کرمانشاه در پی درگذشت مادر شهید جاویدالاثر سید فضل الله خوید پیام تسلیتی صادر کرد.

بسم رب شهدا

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت اسوه صبر و ایثار، ایمان و مقاومت ؛ مادر شهید جاویدالاثر سید فضل الله خوید از دلاوران دوران دفاع مقدس، موجب تاثر و تألم شد.

خانواده های شهدا و بخصوص مادران شهدا با عهد خود با خدای خویش، موجب آبرو و سربلندی ایران اسلامی بوده و هستند. شهادت هنر مردان خداست و افتخاری بزرگ، اما والاتر از آن هنر پدران و مادران بزرگوار و عزیزی است که با تقدیم فرزندان برومند و رشید و مومن خویش، برای اسلام و ایران افتخاری ماندگار آفریدند.

مادران مومنه شهدا که عزیز ترین هستی خود را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه های واقعی ایثار و گذشت هستند، که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع) و با تاسی به سیره حضرت صدیقه کبری ؛ فاطمه زهرا (س)، فرزندانی شجاع، بصیر و انقلابی تربیت و در دفاع از ارزش‌ها به ایران اسلامی تقدیم کردند.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم خوید تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با فرزند شهیدش و برای عموم بازماندگان، صبر و اجر مسئلت دارم.

سید فرزاد رضاتوفیقی
معاون سیمای مرکز کرمانشاه