عصر دیروز نشست صمیمی و هم اندیشی ائمه جمعه و جماعات شهرستان چرام با فرماندار در سالن فرمانداری چرام برگزار شد. نشست صمیمی فرماندار با امامان جمعه و جماعت شهرستان چرام برگزار شد. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری چرام ، عصر دیروز نشست صمیمی و هم اندیشی ائمه جمعه و […]

عصر دیروز نشست صمیمی و هم اندیشی ائمه جمعه و جماعات شهرستان چرام با فرماندار در سالن فرمانداری چرام برگزار شد.

نشست صمیمی فرماندار با امامان جمعه و جماعت شهرستان چرام برگزار شد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری چرام ، عصر دیروز نشست صمیمی و هم اندیشی ائمه جمعه و جماعات شهرستان چرام با فرماندار ،معاون سیاسی امنیتی فرماندار به میزبانی رئیس اداره سازمان تبلیعات در سالن فرمانداری چرام برگزار شد.

فرماندار ضمن خوش آمد گوئی به امام جمعه و روحانیت حاضر در جلسه و تبریک اعیاد از روحانیون در تمام صحنه های انقلاب و مناسبت ها و حمایت آنها از دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر و تشکر کرد و گفت: علما همیشه یاور و در کنار انقلاب بوده و هستند و این را با عمل خود به اثبات رسانده اند.

سید عبدارحمان توفیقان گفت:در طول چهار دهه گذشته تا کنون خدمات ارزشمندی از سوی نظام در مناطق مختلف کشور صورت گرفته است که این شهرستان نیز از این مزایا بی بهره نبوده است.

وی تصریح کرد: تاکنون تلاش های زیادی در جهت اجرای پروژه های عمرانی، خدماتی صنعتی و کشاورزی آموزشی، و توسعه ای شهرستان صورت گرفته است که امیدواریم در ادامه نیز شاهد تحقق بیشتر این پروژه ها باشیم.

توفیقیان افزود:همه مسئولان ادارات باید دغدغه خدمت به مردم داشته باشند و در این راستا از تفکر جریان انقلابی بهره بگیرند تا به مشکلات  مردم پایان دهند.

سید عبدالرحمان توفیقیان نقش علما را در همه زمینه ها موثر خواند و بیان داشت :باید از این ظرفیت و پتانسیل به خوبی جهت ارتقاء سلامت جامعه استفاده کرد.

فرماندار چرام افزود: آسیب های اجتماعی همانطور که مقام معظم رهبری و دولت محترم نیز تاکید دارند یکی از موارد همیشه قابل پیگیری و سیاست های دولت و دولتمردان است.

وی ادامه داد:ائمه جمعه درد دل‌های مردم را منتقل کرده و دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی استان را دنبال و برای پیشبرد وضعیت فرهنگی و اجتماعی اقدام می‌کنند

وی با بیان اینکه ائمه جمعه و جماعات در دسترس ترین و راحت‌ترین مسئولان برای مردم هستند گفت:حلقه وصل مردم و نظام هستند.مردم می‌توانند با آن‌ها در ارتباط باشند و آنها در جلساتی که برگزار می‌شود، مسائل متعدد مردم را دنبال می کنند.

رئیس شورای اداری چرام اضافه کرد:مردم با مشکلات معیشتی دست‌وپنجه نرم می‌کنند و در تنگناهای معیشتی زندگی قرار دارند ولی اگر از آن‌ها سؤال شود می‌گویند که انقلابشان را دوست دارند، این انقلاب دارای اهدافی است و مردم توقع دارند که مسئولین به این اهداف انقلاب عمل کنند چون انقلاب اسلامی برای مردم است.

سید عبدالرحمان توفیقیان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه ضرورت جهاد تبیین گفت: در خط مقدم این جهاد علما و بزرگانی هستند که تریبون در اختیار دارند و جهاد تبیین برای آنها یک فریضه فوری و قطعی است.

وی ادامه داد:قرار گرفتن جهاد در کنار تبیین به معنای یک تلاش مستمر و پرانگیزه، برای بیان حقایق و آرمان‌های بزرگ انقلاب به منظور ایجاد تمدن نوین اسلامی خواهد بود.

وی گفت:ناامیدکردن مردم، القای دروغین بریدن مردم از اصل انقلاب و کمرنگ نشان دادن جمهوریت نظام بعد و همچنین القای دوری انقلاب از آرمان‌های حضرت امام راحل، القای وابسته شدن جمهوری اسلامی به شرق از مصادیقی است که لازم است در جهاد تبیین به آنها توجه شود و با روشنگری صاحبان نفوذ کلام، نقشه دشمنان در این حوزه‌ها خنثی شود.

فرماندار چرام در این نشست خواستار رفع حل مسایل و مشکلات و نگاه ویژه در جهت توسعه این شهرستان شد.

در ادامه این نشست هریک ازاعضاء  حاضر در خصوص مسائل مختلف  فرهنگی ،اجتماعی و اقتصادی نقطه نظرات خود رابیان  و خواهان رفع مشکلات شدند  و فرماندار توضیحاتی در خصوص موارد مطرح شده داد .