با راه اندازی سایت ارتباطی کره علیا در شهرستان دنا، بیش از ده روستا و آبادی با جمعیتی بالغ بر ۲۵۰۰ نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند. محمودرادمنش مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در سفر به روستاهای بخش توت نده شهرستان دنا که نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و […]

 

با راه اندازی سایت ارتباطی کره علیا در شهرستان دنا، بیش از ده روستا و آبادی با جمعیتی بالغ بر ۲۵۰۰ نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.

محمودرادمنش مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در سفر به روستاهای بخش توت نده شهرستان دنا که نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون، فرماندار دنا و جمعی از مدیران کل استانی و شهرستانی حضور داشتند گفت: وزارت ارتباطات ۴۲ میلیارد ریال اعتبار برای احداث سایت ارتباطی در روستای کره علیا مصوب نموده که بیش از ده آبادی و روستا با جمعیتی بالغ بر ۲۵۰۰ نفر از نعمت این پروژه برخوردار خواهند شد.

رادمنش با اشاره به عزم وزارت ارتباطات دولت سیزدهم برای رفع مشکلات ارتباطی مناطق محروم کشور افزود: اولویت کاری این مجموعه توجه به مطالبات مردم بخصوص در مناطق کمتر توسعه یافته است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تصریح کرد: تلاش ما اینست که در پایان سال ۱۴۰۱ همه روستاهای بالای بیست خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند.

رادمنش با تقدیر از نگاه ویژه وزیر ارتباطات به استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: الحمدلله مجموعه وزارت ارتباطات در مدت چندماه توجه خاصی به استان ما در حوزه تخصیص اعتبارات توسعه ارتباطات روستایی داشته اند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: در حال حاضر بیش از ۱۳۰ روستای بالای بیست خانوار و فاقد پوشش شناسایی شده اند که از این تعداد اعتبار مورد نیاز برای تأمین پوشش ۸۴ روستا ابلاغ شده و بقیه روستاها هم بزودی تأمین اعتبار می شوند.