سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بیمارستان چرام که یک پروژه راکد بود امروز به مناقصه رفته و بیمارستان بهمئی در دورترین نقطه استان در هفته دولت به بهره برداری می رسد. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت هفته سلامت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج گفت: رسیدن به سلامت فراگیر […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بیمارستان چرام که یک پروژه راکد بود امروز به مناقصه رفته و بیمارستان بهمئی در دورترین نقطه استان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت هفته سلامت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج گفت: رسیدن به سلامت فراگیر با همکاری دستگاه ها و ارگان ها امکان پذیر است.

غلام نژاد با بیان اینکه در چین ویروسی منتشر شد که سبب مرگ، بیماری و بستری همه شد و ویروس کرونا ظهور پیدا کرد و گفت: امروز سلامت ما فراتر از مرزها است و در گرو سیل، زلزله و مولفه های فراوان است و نمی شود سلامت را جدای از فقر و بیکاری دانست بلکه همه ما و مسئولان و ان جی او ها باید با هم در جهت سلامت حرکت کنند .

وی افزود: یکی از شعارهای دولت عدالت در سلامت بوده است و ما به پرچمداران دولت جدید موظف در رعایت عدالت سلامتیم، عدالتی که تخت های بیمارستان آن در بویراحمد و دیگر شهرستان های استان یکسان باشد.

وی افزود: رویکرد ما درمان محور نیست و اگر متولی بهداشت و درمان هستیم اما از همه ارگان ها دعوت می کنیم.

غلام نژاد به جوانی جمعیت که بنیان توسعه پایدار محسوب می شود اشاره کرد و گفت: در جوانی جمعیت باید شعارهای قدیمی را فراموش کنند و جمعیتی که در حد متوسطی باقی مانده است باید نگاه شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در هفته سلامت  ۱۲ پروژه افتتاحی و ۷ پروژه کلنگ زنی، ۲۰ پروژه راکد شامل پایگاه سلامت، مرکز جامع سلامت به مناقصه رفته، بیمارستان چرام که یک پروژه راکد بود امروز به مناقصه رفته و پیمانکار آن مشخص شده است از دیگر برنامه ها است.

وی افزود: بیمارستان بهمئی در دورترین نقطه استان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.