معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان از برگزاری اولین رزمایش همدلی و احسان بنیاد احسان در سال ۱۴۰۱خبر داد. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کهگیلویهو بویراحمد؛ معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان از برگزاری اولین رزمایش همدلی و احسان بیناد احسان در سال ۱۴۰۱ خبر داد. صناعی نیا گفت: در این […]

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان از برگزاری اولین رزمایش همدلی و احسان بنیاد احسان در سال ۱۴۰۱خبر داد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (رهاستان کهگیلویهو بویراحمد؛ معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان از برگزاری اولین رزمایش همدلی و احسان بیناد احسان در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

صناعی نیا گفت: در این مرحله از رزمایش همدلی و احسان که به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی برگزار می شود تعداد ۴۵۰۰بسته غذایی بین خانواده های نیازمند استان توزیع خواهد شد.

وی گفت: این بسته های غذایی توسط گروههای جهادی، مساجد فعال و دیگر تشکل های مردمی در اقصی نقاط محروم و نیازمند استان از جمله حاشیه شهرها توزیع خواهد شد.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) : این رزمایش هشتمین مرحله از سلسله رزمایش های بنیاد احسان میباشد که تا الان بیش از ۱۷۰ هزار بسته غذایی، پروتئینی، بهداشتی و.. در سطح استان توزیع کرده است.