نشست بررسی پروژه گازرسانی به زیلایی با حضور بهادر مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد ، سلیمیان مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری و بامیری فرماندار لردگان برگزار شد. به گزارش قلم دنا، نشست بررسی پروژه گازرسانی به زیبایی با حضور بهادر مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با سلیمیان مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال […]

 

نشست بررسی پروژه گازرسانی به زیلایی با حضور بهادر مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد ، سلیمیان مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری و بامیری فرماندار لردگان برگزار شد.

به گزارش قلم دنا، نشست بررسی پروژه گازرسانی به زیبایی با حضور بهادر مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با سلیمیان مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری و بامیری فرماندار لردگان و کارشناسان مهندسی و اجرای شرکت گاز استان برگزار شد.

ریحان بهادر با اشاره به جزئیات این نشست گفت: این جلسه جهت آسان تر شدن و کم شدن هزینه پروژه و اینکه در زمان سریعتری پروژه به بهره برداری برسد مقرر شد گاز منطقه زیبایی از شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری تامین شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود : این نشست جهت اخذ مجوزات لازم و شروع به کار پروژه از حوزه لردگان برگزار شد.

بهادر خاطرنشان کرد : ۳۰ کیلومتر از این پروژه در استان چهارمحال و بختیاری و ۱۳۰ کیلومتر نیز در کهگیلویه و بویراحمد باید کار شود.

وی افزود : در مجموع طول پروژه ۱۶۰ کیلومتر می شود که مقرر شد دو اکیپ در چهارمحال و بختیاری فعال شود و دو اکیپ در کهگیلویه و بویراحمد نیز شروع به کار کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به تلاش های استاندار و نماینده مردم در مجلس برای گاز رسانی به منطقه زیلایی گفت: با تلاش مجموعه همکاران در شرکت گاز استان و همچنین شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری انشاالله در سریعترین زمان ممکن گاز را خانه های مردم زیلایی می رسانیم تا شاهد روشن شدن شعله های گاز در منازل مردم عزیز زیلایی باشیم.