به گزارش قلم دنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد؛ جاوید بخت مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه روز جهانی قدس پیامی به این مناسبت صادر نمود.متن پیام به شرح ذیل است : روز جهانی قدس یادگار و میراث […]

 

به گزارش قلم دنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد؛ جاوید بخت مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه روز جهانی قدس پیامی به این مناسبت صادر نمود.متن پیام به شرح ذیل است :

روز جهانی قدس یادگار و میراث بنیان گذار بزرگ انقلاب اسلامی ، امام خمینی(ره) و نماد وحدت و همدلی و یکپارچگی تمامی مسلمانان است.

روز قدس، روز عهد و پیمان با واژه های ایثار، مقاومت و عدالت خواهی است.

این روز بزرگ که متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است، روزی است که مظلومین وعدالت طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین انداز می کنند.

روز قدس ، روز تبلور وعده الهی است که حکومت مستکبران و کاخ ظالمان را که از تار عنکبوت سست تر است، ناپایدار می کند و خواب از چشمان سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی می رباید .

امسال مردم مومن و ولایت مدار کهگیلویه وبویراحمدکه همواره در راهپیمایی ویژه این روز حضور فعال خواهند داشت وروحیه ایثار و مقاومت و مبارزه علیه استکبار و حکومت های ظالم را در خود حفظ نموده و در انحصار مرزها و شرایط نخواهند بود و همواره در کنار فلسطین و خصم دشمنان آن می مانند.

مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در کنار همه اقشار مردم بصورت خودجوش مراتب انزجار خود نسبت به غاصبین صهیونیزم را اعلام داشته تا به فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی «ره» که برای همبستگی با مردم مظلوم فلسطین اخرین جمعه ماه رمضان را روز جهانی قدس اعلام کردند،عینیت ببخشند.

جاوید بخت

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد