مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از بدهکاری شش میلیارد تومانی مشترکین با تعرفه کشاورزی در این استان خبرداد و از آنان خواست نسبت به پرداخت بدهی اشتراک خود اقدام تا شاهد قطع برق انشعابات خود در روزهای آینده نباشند.  به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت، […]

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از بدهکاری شش میلیارد تومانی مشترکین با تعرفه کشاورزی در این استان خبرداد و از آنان خواست نسبت به پرداخت بدهی اشتراک خود اقدام تا شاهد قطع برق انشعابات خود در روزهای آینده نباشند.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت، ” جمال معتمدی زاده ” در نشست وصول مطالبات این شرکت، اظهارداشت: متاسفانه میزان بدهی های مشترکین برق به این شرکت سیرصعودی دارد و مشترکین تعرفه کشاورزی در این استان، شش میلیارد تومان به شرکت توزیع نیروی برق بدهکار بوده که خواهش می کنیم هرچه زودتر نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه حدود سه هزار مشترک برق با تعرفه کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، اظهارداشت: هزار و ۹۵۰ مشترک از این تعرفه اکنون با شرکت توزیع نیروی برق استان تفاهمنامه مدیریت مصرف را اجرایی کرده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس این تفاهمنامه، برق انشعاب کشاورزی در ساعات پیک بار بطور خودکار قطع و بعد از این ساعات هم بطور خودکار وصل می شود.

معتمدی زاده از پرداخت پاداش هایی به کشاورزان همکار با شرکت توزیع نیروی برق این استان در اجرای برنامه های مدیریت مصرف هم خبرداد و یادآورشد: مشترکین کشاورزی که با این شرکت تفاهمنامه مدیریت مصرف دارند علاوه براینکه مصرف برق آنان در روز حدود ۲۰ ساعت رایگان خواهد بود پاداش های مالی دیگری نیز برای مصرف انرژی آنان محاسبه و پرداخت می شود.

وی از مشترکین تعرفه های کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد که تاکنون این تفاهمنامه را اجرایی نکرده اند خواست با مراجعه به ادارات برق نواحی، اطلاعات لازم را دریافت و نسبت به انعقاد تفاهمنامه مدیریت مصرف با این شرکت اقدام کنند.

معتمدی زاده، تعداد مشترکین دارای تعرفه های کشاورزی که در این استان هنوز تفاهمنامه مدیریت مصرف را اجرایی نکرده اند حدود هزار مشترک برشمرد و با اشاره به برخی از آمارهای افزایش مصرف برق در این استان، اظهارداشت: شرایط سختی در تامین برق امسال وجود دارد که می طلبد همه مشترکین برای مدیریت مصرف برق، همکاری های لازم را با شرکت توزیع نیروی برق داشته باشند.