مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۱۷ دستگاه رمزارز غیرمجاز در یک مرغداری روستایی در شهرستان بویراحمد خبرداد. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، ” جمال معتمدی زاده ” با تشریح خسارات رمزارزهای غیرمجاز به شبکه های توزیع نیروی برق آن […]

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۱۷ دستگاه رمزارز غیرمجاز در یک مرغداری روستایی در شهرستان بویراحمد خبرداد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، ” جمال معتمدی زاده ” با تشریح خسارات رمزارزهای غیرمجاز به شبکه های توزیع نیروی برق آن هم در فضل گرم سال، اظهارداشت: متاسفانه دارنده رمزارزهای غیرمجاز کشف شده در این مرغداری روستایی، اقدام به استفاده غیرمجاز از شبکه های برق کرده است.

وی گفت: رمزارزهای غیرمجاز کشف و ضبط شده تحویل پلیس اقتصادی شده تا برای تشکیل پرونده به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میزان مصرف برق در این استان بدلیل گرمای زودرس، ریزگردها، تغییر الگوی مصرف و رمزارزهای غیرمجاز بطور بی سابقه ای رشد داشته است، خاطرنشان کرد: از مردم استان می خواهیم درصورت مشاهده مکان رمزارزهای غیرمجاز با شماره تلفن های ۱۲۱ ، ۱۱۰ و ۱۱۳ وزارت اطلاعات تماس برقرار کنند.