نماینده مردم شهرستان های بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از کادر سلامت و خدمات مجموعه بهداشت ودرمان تقدیر کرد. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛دکتر روشنفکر نماینده مردم  شهرستان های بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با […]

 

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از کادر سلامت و خدمات مجموعه بهداشت ودرمان تقدیر کرد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛دکتر روشنفکر نماینده مردم  شهرستان های بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با بیان اینکه نحوه ارائه خدمات رسانی مطلوب به بیماران کاملا مشهود است، گفت: تمام قد در خدمت جامعه سلامت استان هستم و هرکاری که بتوانم برای مدافعان سلامت انجام دهم دریغ نخواهم کرد.

دکتر روشنفکر گفت؛تلاش های مدافعان سلامت هیچگاه از ذهن مردم ایران فراموش نخواهد شد و مردم عزیز قدردان زحمات آنان خواهند بود.

دکتر روشنفکر نیز با حضور  در بخش های مختلف  بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از خدمات پرسنل این بیمارستان تقدیر کرد.

وی همچنین از سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و همچنین کادر درمان مجموعه بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بخاطر تلاش آنها در راستای خدمات خود به مردم تشکرکرد.

وی در ادامه از مادر شهید مفقودالاثر فضل الله خوید عیادت کرد.