سرپرست مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات مخابرات در راستای توسعه و تقویت سایت‌ها و زیرساخت‌های شبکه ارتباطات سیار در سطح استان، از ارتقا تکنولوژی یک سایت تلفن همراه به ۴G خبر داد. سید محمد هادی امیری در گفت‌وگو خبرنگاران اظهار کرد: روستای الگن بخش چاروسا شهرستان کهگیلویه با ارتقا تکنولوژی […]

 

سرپرست مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات مخابرات در راستای توسعه و تقویت سایت‌ها و زیرساخت‌های شبکه ارتباطات سیار در سطح استان، از ارتقا تکنولوژی یک سایت تلفن همراه به ۴G خبر داد.
سید محمد هادی امیری در گفت‌وگو خبرنگاران اظهار کرد: روستای الگن بخش چاروسا شهرستان کهگیلویه با ارتقا تکنولوژی دو سایت تلفن همراه از ۲G به ۴G تبدیل شدند.
 وی گفت: این پروژه در قالب دو عملیات سخت افزای و نرم افزاری (نصب تجهیزات تکنولوژی مورد نطر،نصب تجهیزات پهنای باند، کانفیت، راه اندازی و بهره برداری) اجرا می شود.
سرپرست مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: این تجهیزات با پیگیری سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه بزرگ تامین شده است و جا دارد از پیگیری های ایشان تشکر و قدردانی کنم.
به گزارش راک نیوز روستای الگن در بخش چاروسا که چندین سال اخیر با مشکل عدم اینترنت پرسرعت همراه اول رو به رو بود