رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج بانماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد. رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج به همراه جمعی از پرسنل این بیمارستان با امام جمعه شهر یاسوج و نماینده ی ولی فقیه در استان دیدار و در خصوص مسائل حوزه بهداشت و سلامت بحث و تبادل نظر نمودند. به گزارش پایگاه […]

رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج بانماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.
رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج به همراه جمعی از پرسنل این بیمارستان با امام جمعه شهر یاسوج و نماینده ی ولی فقیه در استان دیدار و در خصوص مسائل حوزه بهداشت و سلامت بحث و تبادل نظر نمودند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از  روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی یاسوج، در این نشست یعقوب پرندوار رئیس این بیمارستان،ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن این دیدار و تبریک هفته وحدت و آغاز امامت حضرت ولی عصر، از تلاش های شبانه روزی پرسنل حوزه سلامت به ویژه در ایام همه گیری بیماری کرونا تشکر و قدردانی کرد.پرندوار گزارش مختصری در خصوص فعالیت های بیمارستان و نحوه عملکرد آن ارائه کرد.

ایشان به محور فعالیتهای بیمارستان شهید رجایی یاسوج اشاره کردند و افزودند این بیمارستان به عنوان مرکز تخصصی اعصاب و روان در استان در زمینه ی تخصصی بیماری های اعصاب و روان در دو بخش زنان و مردان ، شیمی درمانی بیماران سرطانی، مرکز غربالگری و تشخیص زود هنگام سرطان، اتفاقات روانپزشکی و مرکز ترک اعتیاد با بهره گیری از روانپزشکان، روان شناسان و پرسنل مجرب به مردم خدمت ارائه می دهد.

وی همچنین در ادامه این دیدار خواستار همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان با بیمارستان در خصوص احداث اقامتگاه همراهان بیمار  شد.

در ادامه این نشست صمیمانه، آیت الله‌ سید نصیر حسینی، امام جمعه شهر یاسوج و نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، آغاز امامت و ولادت حضرت ولی عصر را تبریک گفت.

ایشان در پایان‌ ضمن تشکر از زحمات کادر درمان در شرایط کنونی همه گیری بیماری کرونا، ابراز داشت: دفاع از سلامتی مردم امری پر ثواب و دارای اجر اخروی و ارزشمند است.