روشنفکر: امروز باید قدردان مردم این دیار باشیم که با تمام کمبودها به خاطر نعمت‌های جمهوری اسلامی ایران اکنون نیز از این آیین استقبال کرده‌اند. از مردم فهیم و بزرگوار این منطقه و از ایل بزرگ تیرتاجی و طایفه ارزشمند حاجتی که در این آیین حضور پیدا کردند تقدیر و تشکر می کنم.

به گزارش قلم دنا؛  پروژه بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی سیب مداب – بیدسردره محمودآباد یاسوج در بخش مرکزی شهرستان بویراحمد با اعتباری بالغ بر هشتاد و سه میلیارد ریال با حضور نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سایر مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.

مهدی روشنفکر در این آیین اظهار داشت:
امروز باید قدردان مردم این دیار باشیم که با تمام کمبودها به خاطر نعمت‌های جمهوری اسلامی ایران اکنون نیز از این آیین استقبال کرده‌اند. از مردم فهیم و بزرگوار این منطقه و از ایل بزرگ تیرتاجی و طایفه ارزشمند حاجتی که در این آیین حضور پیدا کردند تقدیر و تشکر می کنم.

وی همچنین ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: یاد و خاطره این ایام را گرامی می‌داریم و به روح پرفتوح امام شهیدان و شهدای والامقام انقلاب و جنگ تحمیلی، به ویژه شهدای گلگون کفن این دیار شهید ناصر امیری نژاد، شهید ماندنی نجاتی و شهید شهرام حسن زاده درود می‌فرستم.

نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در ادامه این آئین افزود: خدمت به مردم امری مقدس و ارزشمند است و حقیقتاً باید به این مردم شریف خدمت بی‌منت ارائه داد و مدیران و مسئولان در نظام جمهوری اسلامی همواره باید در جهت تحقق و برآورده کردن نیازهای این مردم قدم بردارند.

وی با اشاره به اینکه این پروژه سال‌های سال از درخواست مردم این منطقه بوده است گفت:
روستاهای سیب مداب و بید سردره بعد از گذشت چندین سال از انقلاب اسلامی از داشتن جاده ارتباطی محروم بوده‌اند، که اکنون با همت مجموعه استانداری، جناب دکتر کلانتری، معاونت محترم ایشان جناب حاجی‌زاده و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جناب نصیری راد پروژه جاده ارتباطی این روستاها با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شد انشاءالله پیمانکار مربوطه در اسرع وقت با اتمام این پروژه، مردم منطقه را از این محرومیت نجات دهد.