معاون عمرانی استاندار و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از مناطق سیل زده طسوج شهرستان چرام بازدید و با مردم گفتگو کردند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، صبح امروز معاون عمرانی استاندار و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان های […]

 

معاون عمرانی استاندار و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از مناطق سیل زده طسوج شهرستان چرام بازدید و با مردم گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، صبح امروز معاون عمرانی استاندار و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیران کل(جهاد کشاورزی،راهداری ،امور عشایری ،بنیاد مسکن،آبفا)،فرماندار شهرستان چرام و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از مناطق سیل زده طسوج شهرستان چرام بازدید و با مردم گفتگو کردند.

معاون عمرانی استاندار و حجت السلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده کهگیلویه بهمئ ،چرام و لنده در راس هیاتی از مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی از مناطق خسارات زده طوفان های سیل آسا بازدید و از نزدیک ضمن بررسی کارشناسی خسارات سیل و طوفان در بخش های کشاورزی،دامپروری،مسکن ،راه ،آب و سایر زیر ساخت ها با مردم خسارت دیده طسوج شهرستان چرام گفتگو و مشکلات آنها را شنیدند .

کیامرث حاجی زاده همچنین از بخش های مختلف خسارت دیده سایر شهرستانها بازدید و کارشناسان خود را به این نقاط از جمله شهرستانهای گچساران و باشت گسیل داشتند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید ها ضمن تشکر از پیگیری های نماینده گان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : خسارات طوفان های سیل آسیا و تند باد ها در بخش های مختلف اقتصادی و معیشتی و زیر ساخت های استان بخصوص بخش کشاورزی و واحد های تابعه به دقت و بطور واقعی و مستند توسط کارشناسان حوزه مدیریت بحران و جهاد کشاورزی،بنیاد مسکن ،آب منطقه ای و … بررسی و در سامانه ثبت خسارات ثبت و بطور جد از طرف استاندار پیگیری می شود.

حاجی زاده در پایان گفت : تمام تلاش مجموعه استانداری برای جبران این خسارت ها در دولت جدید انجام خواهد شد، لذا مردم نگران نباشند و فقط میزان و نوع خسارات های وارده از طوفان های سیل آسیا و تندبادهای تیرماه ۱۴۰۰ را بطور دقیق ثبت نمایند.

حجت اسلام والمسلمیم موحد نماینده کهگیلویه بهمئی چرام و لنده نیز ضمن تشکر ویژه از استاندار و معاون عمرانی اظهار داشت :تمام تلاش خویش را در تهران برای اخذ اعتبار جهت جبران خسارات مردم بکار خواهم بست.

نماینده شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لندن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاجی زاده مدیری جهادی و خستگی ناپذیر است گفت:از تلاش ها و پیگیری های استاندار و معاون عمرانی جهت جبران خسارات سیل اخیر تقدیر و تشکر می کنم.

سید محمد موحد با بیان اینکه امروز توفیقی بود که به لطف خدا توانستیم بعد از حادثه سیل مردم طسوج را زیارت کنیم افزود:
از لحظات اول وقوع حادثه‌ از طریق استاندار و معاون عمرانی و مدیران و دفتر اینجانب مشکلات را مرتب پیگیر بودیم و معاون عمرانی استاندار و مدیران استانی نیز روز بعد حادثه با حضور در طسوج توانستند قدم های خوب و ارزشمند و اثرگذاری را برای رفع مشکلات بردارند.

 

وی با اشاره به اینکه از مدیرانی که پای کارهستند تقدیر می کنم،گفت:
لازم میدانم عرضه بدارم ابعاد محرومیت و خسارت عمیق تر و بالاتر از آن چیزی است که در رسانه هاو فضای عمومی مطرح شد.

موحد افزود: می‌طلبد دولت جدید با یک مصوبه انقلابی مشکلات و خسارت های این مردم که با تمام توان خدمت می کنند و با تولیدات خود خدمات بزرگی به کشور ارائه می دهند را جبران کند و زمینه آرامش و آسایش این عزیزان را فراهم کنند.

نماینده شهرستان های کهگیلویه،بهمئی ،لنده و چرام با اشاره به اینکه آثار باستانی،باغات،منازل و جاده ها از بین رفته و هزینه های سنگینی به مردم وارد شده تست ،گفت: باید دولت با تمام توان وارد شود تا شاهد حل مشکلات مردم در سریعترین زمان ممکن باشیم.

سید محمد موحد افزود:قطعا بنده با همراهی استاندار و دیگر دستگاه‌ها از وزرای کنونی و‌ دولت جدید پیگبری می کنیم تا شاهد یک دگرگونی و‌تحولی در این منطقه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: همین امروز با پیگیری هایی که داشتیم با دستور دکتر زنگنه‌ وزیر نفت برای حل مشکل این منطقه با آقای دارابیان هماهنگ شد که شاهد کمک خوبی در بحث افزایش اعتبارات جاده ای این منطقه هستیم و امیدوارم با تلاش مدیران جهادی زمینه آسایش مردم را حل کنیم.