در نشستی با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس کانون کارآفرینان استان و تعدادی از کارآفرینان استان از کارآفرینان برتر استان تجلیل شد. در این نشست کاظم حاجی پور مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد اهداف برگزاری چنین نشست هایی را ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی ،خلاقیت و نوآوری عنوان […]

 

در نشستی با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس کانون کارآفرینان استان و تعدادی از کارآفرینان استان از کارآفرینان برتر استان تجلیل شد.

در این نشست کاظم حاجی پور مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد اهداف برگزاری چنین نشست هایی را ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی ،خلاقیت و نوآوری عنوان کرد و خاطرنشان کرد: ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش های مختلف ، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور و … از دیگر اهداف این نشست ها می باشد.

وی با ارائه راهکارها و پیشنهادات لازم جهت هر چه بهتر شدن کسب و کارهای کارآفرینان استان ،افزود:با توجه به اهمیت برندسازی لازم است کارآفرینان جهت فروش بهتر محصولات خود در زمینه برند سازی با هزینه پایین تلاش بیشتری داشته باشند .

حاجی پور با اشاره به بیان شعار سال از سوی مقام معظم رهبری و با بیان اینکه همیشه در کنار کارآفرینان هستیم و با تمام توان حمایتشان می کنیم افزود:باید با حذف موانع و بسترسازی زمینه تولید و فعالیت کارآفرینان را در حوزه های مختلف فراهم کنیم.

 

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت ایجاد صندوقهای خرد محلی در حاشیه شهرها و در روستاهای استان ،افزود: آماده هر نوع همکاری در زمینه بازایابی و فروش محصولات با کارآفرینان استان هستیم.

وی با ارائه راهکارهایی جهت خرید مواد اولیه این شرکت ها و کارخانجات تولیدی در چند شهرستان استان که باعث تامین مواد اولیه مورد نیاز این کارآفرینان با قیمت پایین می شود،افزود:کارآفرینان فعالان حوزه اقتصادی هستند که توانستند در شرایط سخت اقتصادی افتخارات خوبی را در زمینه های مختلف کسب کنند.

در این نشست منوچهری رئیس کانون کارآفرینان استان نیز در مورد اهمیت کارآفرینی و مشکلات کارآفرینان استان گزارشی ارائه داد.

در ادامه نیز تعدادی از کارآفرینان استان در خصوص سابقه فعالیت و گزارش کلی از نحوه کار و تعداد اشتغالزایی ارائه دادند و در خصوص جهت حمایت از کسب و کار فعالیت هایشان درخواست ها و مواردی را ارائه دادند.

در پایان این نشست از کارآفرینان برتر کهگیلویه و بویراحمد در بخش های مختلف با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.