برخی از نیروهای انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد بجای حاشیه سازی با آرمان بیگلری تعامل و همکاری داشته باشند/همه ستادهای مردمی زیر نظر شورای هماهنگی با مسئولیت قانونی آقای آرمان بیگلری فعالیت کنند.

به گزارش قلم دنا؛علی نیکزاد رئیس ستاد مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی در کشور از برخی حاشیه سازی‌ها در کهگیلویه و بویراحمد ابراز نگرانی کرد و گفت: در این استان برای آقای آرمان بیگلری به عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی حکم صادر شده و همه ملزم بوده با وی همکاری کنند.

وی در گفت‌وگو با خبرنگاران در تهران در محل ستاد مرکزی آیت الله رئیسی، اظهار داشت: هر فردی را آقای بیگلری برای مسئولیت در ستاد انتخاب و معرفی کردند برای ستاد مرکزی مورد پذیرش و تایید بوده و ابلاغ دریافت می‌کنند.

علی نیکزاد از برخی نیروهای انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد خواست به جای حاشیه سازی دست به دست هم داده و با تعامل و همکاری با آرمان بیگلری برای پیشبرد اهداف که همان مشارکت پرشور و انتخاب اصلح بوده تلاش کنند.

وی صدور هرگونه عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی در کهگیلویه و بویراحمد جز آرمان بیگلری را تکذیب کرد و ادامه داد: همه ستادهای مردمی زیر نظر شورای هماهنگی ستادهای مردمی با مسئولیت قانونی آقای آرمان بیگلری فعالیت کنند.

آرمان بیگلری از جوانان انقلابی شناخته شده در استان کهگیلویه و بویراحمد می‌باشد وی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی در رشته مدیریت دولتی و کارشناسی ارشد تشکیلات و روشها و هم اکنون نیز دستیار و مشاور ویژه مهدی روشنفکر نماینده مردم شریف شهرستان های بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی است.

آرمان بیگلری دارای سوابق اجرایی از جمله، عضوهیات نظارت حوزه انتخابیه بویراحمد ودنا در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با ابلاغ حضرت آیت الله جنتی، دبیر هیأت نظارت بر تشکلهای سیاسی واسلامی دانشگاه های آزاد استان، نماینده دکتر دانشجو در دانشگاه های آزاد استان، عضو هیأت موسس انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه دولتی یاسوج، عضو مجمع ملی جمنا، عضو شورای مرکزی جمنای استان، عضو شورای مرکزی اصول گرایان استان، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری استان، سردبیر نشریه دانشجویی نقابداران، مدیر مسئول وصاحب امتیاز نشریه پرانتز باز، عضو شورای مرکزی مجمع دانش آموختگان دانشگاه آزاد کشور، دبیر مجمع دانش آموختگان در استان کهگیلویه وبویراحمد، عضو هیات موسس جبهه فرزندان انقلاب اسلامی است.