معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند ساخت و سازها در شهر زلزله‌زده سی‌سخت بازدید و نظارت کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، از یاسوج معاون عمرانیاستاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند ساخت و سازها در شهر زلزله‌زده سی‌سخت بازدید و نظارت کرد. محمدی مدیرکل بحران استانداری، شهامت مدیرکل امور شهری استانداری، رئیس و […]

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند ساخت و سازها در شهر زلزله‌زده سی‌سخت بازدید و نظارت کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، از یاسوج معاون عمرانیاستاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند ساخت و سازها در شهر زلزله‌زده سی‌سخت بازدید و نظارت کرد.

محمدی مدیرکل بحران استانداری، شهامت مدیرکل امور شهری استانداری، رئیس و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، شهردار سی‌سخت و مسئولان بنیاد مسکن، حاجی زاده را در این بازدید همراهی کردند.

معاون عمرانی استاندار گفت: پیرو بازدید های مستمری که از روند بازسازی شهر سی سخت داشتیم، امروز نیز به همراه تیم نظارتی و عمرانی از روند بازسازی منازل مسکونی این شهر بازدید کردیم.

حاجی‌زاده با تاکید بر نظارت بیشتر بر ساخت و سازها گفت: طبق تاکیدات استاندار باید سرعت کار ،کیفیت، دقت و نظارت ها را بالا ببریم.

وی افزود: براساس آخرین گزارش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکنون ۳۰۶۱ پرونده جهت اخذ تسهیلات احداثی، تعمیرات و معیشتی به بانک ها معرفی شده است.

معاون عمرانی استاندار گفت: از این تعداد ۱۵۱۶ پرونده انعقاد قرارداد شده است