به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی باشگاه هندبال فرازبام خائیز دهدشت از سوی رئیس فدراسیون هندبال سرمربی تیم ملی هندبال جوانان پسر معرفی شد. در راستای سیاست ها و استراتژی فدراسیون هندبال در خصوص اهمیت به تیم های پایه به منظور پشتوانه سازی تیم های ملی در سال […]

 

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی باشگاه هندبال فرازبام خائیز دهدشت از سوی رئیس فدراسیون هندبال سرمربی تیم ملی هندبال جوانان پسر معرفی شد.

در راستای سیاست ها و استراتژی فدراسیون هندبال در خصوص اهمیت به تیم های پایه به منظور پشتوانه سازی تیم های ملی در سال های آینده، سرگی نیکولنکو که سال گذشته مسئولیت هدایت تیم ملی هندبال نوجوانان را بر عهده داشت و رقابت های قهرمانی آسیا در این رده سنی به دلیل شرایط کرونا و لغو مسابقات جهانی برگزار نشد، از سوی علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شد تا تیم ملی جوانان کشورمان برای زیر نظر این مربی ۴۹ ساله روس خود را برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۲ آماده کند.

سرگئی نیکولنکو با تیمهای نونهالان و نوجوانان و جوانان فراز بام خائیز دهدشت در سال ۱۳۹۹ قهرمان ایران شد و هم اکنون در شهرستان کهگیلویه زندگی میکند.

تهیه کننده گزارش: نورالله نیک اقبال مدیر مسول روابط عمومی باشگاه فرهنگی ،ورزشی هندبال فرازبام خائیز دهدشت