سید محمد موحد نماینده شهرستان های کهگیلویه،چرام،بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی روز معلم را تبریک گفت، متن پیام موحد به شرح زیر است: بسم الله النور پیامبر اکرم: «اذْا قالَ المُعلِّمُ‏ لِلصَّبِیِّ بسم اللَّه الرحمن الرحیم (و قالَ الصِّبیُّ بسم اللَّه الرحمن الرحیم) کَتَبَ اللَّه بَرَائَهً لِلصَّبِیِّ وَبَرَائَهً لأَبَوَیْهِ وَ بَرائَهً لِلمُعَلِّم‏؛ *هنگامی […]

سید محمد موحد نماینده شهرستان های کهگیلویه،چرام،بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی روز معلم را تبریک گفت،

متن پیام موحد به شرح زیر است:

بسم الله النور
پیامبر اکرم:
«اذْا قالَ المُعلِّمُ‏ لِلصَّبِیِّ بسم اللَّه الرحمن الرحیم (و قالَ الصِّبیُّ بسم اللَّه الرحمن الرحیم) کَتَبَ اللَّه بَرَائَهً لِلصَّبِیِّ وَبَرَائَهً لأَبَوَیْهِ وَ بَرائَهً لِلمُعَلِّم‏؛ *هنگامی که معلم‏ به کودک بگوید: بسم اللَّه الرحمن الرحیم (و او تکرار کند) خداوند فرمان آزادی از دوزخ برای کودک و پدر و مادرش و معلّم‏ می ‏نویسد.

۱۲اردیبهشت سالروز شهادت استادفقید و شهید ،مرتضی مطهری و روز معلم را ارج می نهیم.
بدون تردید معلم شریان حیات جامعه است. قداست و حرمت معلم، از منظر شریعت اسلامی در بالاترین منزلگاه قرار دارد. لذا ضرورت تکریم معلم و استاد توصیه ای دینی و اسلامی است.
ضمن تبریک هفته معلم خدمت همه معلمان و اساتید دانشگاه و گرامیداشت یاد همه معلمان و اساتیدفقید به ویژه آنانی که در دفاع از نظام، انقلاب و آرمانهای والای آن به فیض شهادت نائل آمدند، همین جا به عنوان خادم شما فرهنگیان فرهیخته، هم اعلام می کنم که نهایت تلاش خودرا جهت تصویب لوایح وکلیه طرح هایی که مرتبط با ارتقای شئونات اجتماعی و اقتصادی فرهنگیان شاغل و بازنشسته باشد ،ازجمله لایحه رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی، به کار خواهم بست و قطعا در این مسیر از مشورت با شما عزیزان صاحب نظربی نیاز نخواهم بود .سلامتی و توفیق همه دست اندرکاران عرصه تعلیم و تعلّم را از خداوند متعال مسئلت دارم .

سید محمد موحد
نماینده حوزه انتخابیه بهمئی،چرام،کهگیلویه و لنده در مجلس شورای اسلامی