سید خلیل عزیزی کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت، متن پیام عزیزی به شرح زیر است: بنام خدا کار عامل نبوغ و ابتکار است. آدمی که کار می‌کند، هرچه کار می‌کند در هرکاری می‌گویند: کار نیکو کردن از پر کردن است. آدمی که کار می‌کند عزت […]

 

سید خلیل عزیزی کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت،

متن پیام عزیزی به شرح زیر است:

بنام خدا
کار عامل نبوغ و ابتکار است. آدمی که کار می‌کند، هرچه کار می‌کند در هرکاری می‌گویند: کار نیکو کردن از پر کردن است. آدمی که کار می‌کند عزت دارد و خودکفا است، آدمی که کار می‌کند، پول در جیبش است و به دیگران می‌تواند خدمت کند. دعای بیکار مستجاب نمی‌شود. قرآن چه می‌گوید؟ قرآن می‌گوید: بلند شوید راه بیافتید و خرجی در بیاورید. «هُوَ الَّذِی جَعَلَ لَکُمُ الْأَرْضَ ذَلُولًا فَامْشُوا فِی مَناکِبِها» آیه قرآن است، می‌گوید: خداوند زمین را نرم قرار داد، بلند شوید از دوش زمین بالا بروید و خرجی خودتان را دربیاورید.
کارگران عزیز و زحمتکش امیدوارم که لیالی قدر را قدر بدانیم و از برکات این شبها و ماه خدا نهایت بهره را ببریم.
شهید این شبها مولایمان امام علی (ع) می فرماید: کار همراه با پاکدامنی به مراتب از توانگری همراه با هرزگی ارزشمند تر است. انشالله به استعانت از حضرت حق و به پیروی از مولایمان امیرالمونین رزق حلال را سر سفره خود به ارمغان ببریم.
توسعه و پیشرفت میهن عزیزمان ایران اسلامی مدیون و در گرو تلاش و مجاهدت فعالان و اقشار مختلف جامعه است که نقش و جایگاه جامعه کارگری کشور در این عرصه بی بدیل برجسته و ارزشمند است.
بدینوسیله هفته گرامیداشت کار و کارگر را محضر شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض گفته و کسب روزی حلال و صحت و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال خواهانم.
برادر کوچک شما
سید خلیل عزیزی