مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد از هزینه میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام «ره» در آب و راه روستایی استان خبر داد. شایان نادری با اشاره به اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مناطق محروم و روستایی کشور و همچنین در سطح روستاها و مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد […]

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد از هزینه میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام «ره» در آب و راه روستایی استان خبر داد.

شایان نادری با اشاره به اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مناطق محروم و روستایی کشور و همچنین در سطح روستاها و مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد در دو حوزه آبرسانی و راه روستایی اظهار کرد: ستاد اجرایی در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم کشور و در استان ما حمایت‌های ویژه‌ای داشته و در این راستا در آبرسانی و راه روستایی اقدامات بسیارخوبی در حوزه جهادی و اجرایی با همکاری دستگاهها داشته‌ایم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حوزه آبرسانی ۴۰ پروژه با ۱۹ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان اعتبار داشتیم که ستاد در این زمینه کمک کرده و شامل آبرسانی به ۱۷۲ روستای استان، اجرای بیش از ۵ هزار متر مکعب مخزن آب، ۲۰۴ کیلومتر لوله‌گذاری، حفر یک حلقه چاه و بهسازی ۱۴ دهنه چشمه بوده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان ادامه داد: در راه روستایی و با مشارکتی که با اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای داشتیم مبلغ سرمایه‌گذاری ما ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در قالب ۱۷ پروژه راه روستایی بوده که شامل ساخت پل، آسفالت و بهسازی و احداث راه‌های حوزه روستایی بوده است.

این مسئول گفت: پروژه‌های انجام شده در مناطق محروم استان بوده که با انجام آن شاهد خدمات‌رسانی بهتری در حوزه زیرساخت‌های مناطق روستایی محروم هستیم.

نادری خاطرنشان کرد: در حوزه جهادی و طی همکاری که بنیاد احسان ستاد اجرایی با ما داشته ۶ روستای استان در حوزه آبرسانی توسط فعالیت گروه‌های جهادی قرارگاه جهادی و امدادی تکمیل شده که مبلغ ریالی آن ۸۰۰ میلیون ریال بوده است.