حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم یازدهم اردیبهشت ماه تداعی کننده همت والا و تلاش خستگی ناپذیر انسان های شریفی است که حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند. مردم با بهره مندی از نتیجه کار مستمر ، موثر و مسئولانه نیروهای فعال، متعهد […]

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم اردیبهشت ماه تداعی کننده همت والا و تلاش خستگی ناپذیر انسان های شریفی است که حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند.

مردم با بهره مندی از نتیجه کار مستمر ، موثر و مسئولانه نیروهای فعال، متعهد و دلسوز نیازهای زندگی خود را تامین می نمایند.

نتیجه تحرک،پویایی، خلاقیت و نوآوری در تولید آسایش همگانی درپی دارد و این مهم میسر نمی شود الا با فداکاری کارگران عزیزی که شبانه روز و در سرما و گرما و در هر وضعیت پرخطری حتی در دوره گرفتاری و درگیری اهل زمین با ویروس پیچیده و هزار چهره و مرگبار کووید ۱۹ از پا نمی نشینند و با تحمل همه رنج ها اجازه توقف چرخه تولید را نمی دهند.

اینجانب وظیفه خود می دانم فرا رسیدن روز کارگر را تبریک عرض نمایم و در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری سال تولید، مانع زدایی ها ، پشتیبانی ها نامگذاری شده است و در آستانه شب های با فضیلت قدر، از همه کارگران عزیزی که بار سنگین تولید، توسعه و پیشرفت کشور را به دوش می کشند بویژه کارگران سختکوش و بزرگوار استانمان، از صمیم قلب و در کمال تواضع تجلیل نمایم.
زنده و جاودان است یاد کارگران شهیدی که جان خود را فدای پیشرفت کشور نمودند و خانواده های گرانقدرشان شایسته هرگونه تکریم اند .
بدون شک بهبود فضای کسب و کار ،سرمایه گذاری، اشتغال و رفاه اجتماعی در گرو مشارکت همه دستگاه ها، سازمان ها، نهادهای مسئول کارفرمایان وافراد کارآفرینی است تا با مسئولیت پذیری اجتماعی و حمایت همه جانبه از کار و کارگر رونق تولید را بیش از پیش شاهد باشیم.

ان شاءالله

حسین کلانتری
استاندار