یکی از مخاطبان با ارسال متنی فرماندار گچساران را عصای دست استانداری معرفی کرد و او را شایسته تمجید دانست. سعید عزیزی؛ این یادداشت به این شرح است: روزی که در خبرها شنیدم که علیرضا اتابک به عنوان فرماندار گچساران منصوب شد با توجه به شناختی که از جو سیاسی این شهرستان داشتم و […]

 

یکی از مخاطبان با ارسال متنی فرماندار گچساران را عصای دست استانداری معرفی کرد و او را شایسته تمجید دانست.

سعید عزیزی؛
این یادداشت به این شرح است:

روزی که در خبرها شنیدم که علیرضا اتابک به عنوان فرماندار گچساران منصوب شد با توجه به شناختی که از جو سیاسی این شهرستان داشتم و اینکه تا به حال هر کس به عنوان فرماندار انتخاب می‌شد از نیروهای نزدیک به نماینده شهرستان بود تا این اندازه تصور نمی‌کردم که شهرستان آرام شود و کارها بدون تنش پیش رود.

بعدها که سابقه اتابک را در گوگل سرچ کردم و دیدم که او در معرفی خود در دهدشت گفت که آمدنم به مثابه پا گذاشتن روی مین است فهمیدم که انتخاب او برای انتخابات گچساران بدلیل چشیدن سردی و گرمی کارهای حساس در وزارت کشور بی دلیل نبود.

از زمانی که اتابک به شهرستان گچساران آمد هم در زمینه کارهای عمرانی و هم در زمینه سیاسی و انتخاباتی یک لحظه غافل نشد و شب و روز نمی‌شناسد؛ روستا به روستا می گردد و مطالبات مردم را پیگیری می‌کند، مدیران را به روستاها می برد و از آنها پاسخ منطقی به مطالبات مردم را می‌خواهد.

برایم جالب است که در فضای مجازی می بینم که صبح در یک روستا است و ساعتی بعد جلسه استانی در فرمانداری برگزار می‌کند و کمی بعد از پایان جلسه دوباره به سطح شهر می‌رود و شرایط کرونایی را رصد می‌کند.

در زمینه سیاسی نیز هیچگاه گچساران آن هم در سال انتخابات تا این اندازه آرام نبوده و این مدیر توانست با برگزاری جلسات مختلف با ریش سفیدان و سیاسیون جوی آرام در این شهر به وجود آورد تا جایی که هر کس کار خود را انجام می‌دهد بدون این که مزاحمتی برای دیگران به وجود آورد.

مجموع این اقدامات و تحرکات بدون‌شک لقب آچارفرانسه استانداری برازنده اوست و کلانتری نشان داد که کاردان است و می دانست که چه کسی را برای انتخابات گچساران انتخاب کند. امیدوارم همانطور که تا اینجای کار موفق بوده است در ادامه کار نیز مردم و مسئولان با او همکاری کنند تا انتخاباتی سالم و امن برگزار شود.