به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،معاون عمرانی استاندار در نشست شورای فنی استان با بیان اینکه تا پایان دولت باید فاز اول و دوم جاده پاتاوه به دهدشت به بهره‌برداری برسد، گفت: محور رشد و توسعه استان در سال‌جاری جاده‌های مواصلاتی و روستایی هستند. حاجی زاده افزود: مشکلات آب شرب چهار شهر حومه غربی […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،معاون عمرانی استاندار در نشست شورای فنی استان با بیان اینکه تا پایان دولت باید فاز اول و دوم جاده پاتاوه به دهدشت به بهره‌برداری برسد، گفت: محور رشد و توسعه استان در سال‌جاری جاده‌های مواصلاتی و روستایی هستند.

حاجی زاده افزود: مشکلات آب شرب چهار شهر حومه غربی دهدشت، آب آشامیدنی روستای توت نده و دیشموک باید تا پایان دولت برطرف شود.

وی با بیان اینکه آب و فاضلاب باید وضعیت آبداران و تصفیه خانه را مشخص کند، اضافه کرد: با تفاهم‌نامه‌ای که با برنامه و بودجه انجام شده طبق ماده ۵۶، ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به روستا‌های که تنش آبی دارند اختصاص داده شده است که باید تا پایان دولت مشکل آن‌ها نیز برطرف شود.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به ساخت موقتی میدانی در ورودی مهریان گفت: پل مهریان هر چه سریعتر باید تعیین تکلیف شود چرا که حداقل دو سال ساخت آن طول می‌کشد.

حاجی زاده طرح کمربندی یاسوج اصفهان، افتتاح بیمارستان نرگسی، ساخت بیمارستان بهمن و گازرسانی به همه روستا‌ها تا پایان دولت را از مهم‌ترین برنامه‌های سال جاری عنوان کرد.