استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور حکمی معاون اداره کل مدیریت بحران را منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، حسین کلانتری با صدور حکمی کرامت الله اکابر را به عنوان معاون مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.   در حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به کرامت الله اکابر […]

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور حکمی معاون اداره کل مدیریت بحران را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، حسین کلانتری با صدور حکمی کرامت الله اکابر را به عنوان معاون مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

 

در حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به کرامت الله اکابر آمده است:
جناب آقای کرامت الله اکابر
سلام علیکم؛
با استعانت از ایزد منان، بنا به پیشنهاد معاون هماهنگی امور عمرانی و با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی، در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد طله العالی) و تحقف اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی، موفق و موید باشید.
توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

 

گفتنی است اکابر از فرزندان شایسته چرام از خانواده شهدا و دارای مدرک کارشناسی ارشد،دارای ۱۶ سال سابقه کار در استانداری و پیش از این ۷ سال معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد را در کارنامه خود داشته است.