احمدی: تذکرات لازم در خصوص پرهیز از تجمع‌ها، دورهمی‌ها و برگزاری مراسم‌های عزاداری و جشن عروسی داده شده و کنترل هم خوب بوده اما برخی نمی‌خواهند بپذیرند که وضعیت کرونایی این شهرستان چگونه است. به کسانی که به خودشان رحم نمی‌کنند، رحم نمی‌کنیم.

مجید احمدی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان بویراحمد گفت: خاکسپاری‌های اموات باید ساعت هشت صبح انجام بگیرد.

وی از راه اندازی کمیته بهداشت در شهرستان بویراحمد خبرداد و اظهار داشت: دهیاران، بخشداران، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی جزء این کمیته هستند و باید مراسم‌های تشییع جنازه و ختم را مدیریت کنند.

سرپرست فرمانداری بویراحمد افزود: مهم‌ترین مشکل ستاد کرونا برگزاری مراسم‌های عزاداری و جشن عروسی بوده و باید تدابیر بهتر و سخت گیرانه تری در این رابطه اندیشیده شود.

احمدی گفت: مکان‌های گردشگری و تفریحی بسته است و نظارت به خوبی بر بازار انجام گرفته و همه مدیران پای کار هستند که سلامت و امنیت جان مردم تأمین شود.

به گفته رئیس ستاد کرونا در شهرستان بویراحمد، تذکرات لازم در خصوص پرهیز از تجمع‌ها، دورهمی‌ها و برگزاری مراسم‌های عزاداری و جشن عروسی داده شده و کنترل هم خوب بوده اما برخی نمی‌خواهند بپذیرند که وضعیت کرونایی این شهرستان چگونه است.

احمدی گفت: به کسانی که به خودشان رحم نمی‌کنند، رحم نمی‌کنیم.