محمد راستا معاونت مهندسی ساخت و توسعه راههای کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت محور دهدشت به چرام را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، محمد راستا معاونت مهندسی ساخت و توسعه راههای کهگیلویه و بویراحمد در مورد محور دهدشت به چرام مواردی را تشریح کردند.           راستا در […]

 

محمد راستا معاونت مهندسی ساخت و توسعه راههای کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت محور دهدشت به چرام را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، محمد راستا معاونت مهندسی ساخت و توسعه راههای کهگیلویه و بویراحمد در مورد محور دهدشت به چرام مواردی را تشریح کردند.

 

 

 

 

 

راستا در مورد احداث باند دو یا چهار خط کردن دهدشت به چرام بیان داشت: این پروژه در دو طرح درحال اجرا هستند و طول پروژه جمعا ۱۵ کیلومتر است.

معاونت مهندسی ساخت و توسعه راههای کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در قطعه دهدشت به سمت چرام حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و از سمت چرام به دهدشت که خود نیز دو قطعه است و قطعه اول آن ۳و نیم کیلومتر که تحویل داده شده و قطعه‌ دوم آن بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به آغاز این پروژه از سال ۹۳ بیان داشت: در دو سال ابتدایی پروژه پیشرفت خوبی داشت ولی متاسفانه با وقفه مواجه شد و از سال ۹۹ فعالیت آن مجدد جان گرفت.

راستا تاکید کرد: این پروژه با دو پیمانکار در حال پیگیری است و در بحث اعتباری این پروژه جز پروژه های عمرانی استان می باشد و انتظار داریم مسولین استانی نگاه ویژه به این پروژه داشته باشند تا نیمه اول سال به پایان برسد.