سه روستای شهرستان چرام در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام گفت: با توجه به تعداد موارد مثبت بالا و مبتلایان به بیماری کرونا ؛۳ روستای شهرستان چرام در وضعیت کرونایی قرمز قراردارند. هدایت افزود:روستاهای فشیان و القچین سفلی در بخش مرکزی و […]

 

سه روستای شهرستان چرام در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام گفت: با توجه به تعداد موارد مثبت بالا و مبتلایان به بیماری کرونا ؛۳ روستای شهرستان چرام در وضعیت کرونایی قرمز قراردارند.

هدایت افزود:روستاهای فشیان و القچین سفلی در بخش مرکزی و روستای سادات در بخش سرفاریاب در وضعیت قرمز قرار دارند .

وی بیان کرد:روند بیماری و تعداد موارد مثبت در شهرستان چرام تصاعدی هست بخصوص اینکه در ایام تعطیلات عیدسوغات شهرنشین ها وگردشگران بیماری کرونا به روستاها بوده است.

دبیر ستاد کرونای شهرستان چرام تاکید کرد:انتظار هست شوراهای اسلامی ؛دهیار و پایگاه بسیج مقاومت همه روستاها بخصوص روستاهای ذکر شده همکاری لازم را در خصوص کنترل و قطع زنجیره بیماری کرونا با کادر بهداشتی و بهورزان خانه بهداشت انجام دهند.

وی بیان کرد:,اماکن تفریحی و زیارتی در روستاها تعطیل و قبرستان ها نیز کنترل و تا اطلاع ثانوی تعطیل شوند.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چرام از ساکنان این روستاها و روستاهای اطراف درخواست کرد با رعایت فاصله گذاری ؛ اجرای پروتکلهای بهداشتی ،قرنطینه افراد مبتلا به بیماری و بخصوص عدم شرکت در تجمعات ومراسمات ترحیم وشادی و دورهمی های خانوادگی به کنترل وقطع زنجیره بیماری کمک کنند چرا که امروزه هر گونه تجمعی ایمن نبوده و در راستای حفظ سلامت خود و خانواده جهت کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا اهتمام ورزند.