رییس راهداری شهرستان: مهمترین وظیفه و قدردانی ما در برابر زحمات و ایثار مدافعین سلامت، رعایت پروتکل های بهداشتی در مبارزه با ویروس کروناست.

به گزارش قلم دنا، رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بویراحمد در خصوص نمونه گیری کرونا از پرسنل این شهرستان گفت: با توجه به حضور مجموعه عوامل زحمتکش راهداری شهرستان بعنوان یکی از دستگاه های خدمات رسان طی اجرای طرح نوروزی ۱۴٠٠در محورهای مواصلاتی شهرستان، و همچنین اجرا و رعایت پروتکل های بهداشتی در طول اجرای طرح، بمنظور کنترل دقیقتر با هماهنگی با مدیریت مرکز بهداشت شهرستان نمونه گیری کرونا در محل راهداری شهرستان بویراحمد با حضور پرسنل انجام شد.

دکتر پایدار گفت: مهمترین وظیفه و قدردانی ما در برابر زحمات و ایثار مدافعین سلامت، رعایت پروتکل های بهداشتی در مبارزه با ویروس کروناست.

وی همچنین گفت: خوشبختانه تمامی تست های رپید گرفته شده از پرسنل منفی بوده که این خود موید حساسیت این اداره در رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامت پرسنل است.

پایدار در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دکتر یزدانپناه رییس مرکز بهداشت شهرستان به جهت تلاش های خود و همکارانشان در مبارزه با ویروس کرونا، آرزوی سلامتی برای ریاست محترم علوم پزشکی استان و تمامی تلاشگران عرصه سلامت استان و شهرستان را نمود و از مردم خواست در این ایام از سفرهای غیر ضرور بپرهیزند.

 

  • منبع خبر : قلم دنا