به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، با حضور معاون عمرانی استاندار و مسئولان مربوطه از روند بازگشایی و ساماندهی ورودی شهر یاسوج از سمت سرآبتاوه بازدید شد. در این بازدید فرماندار بویراحمد، مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری،مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری،مدیرعامل شرکت توزیع برق استان،شهردار یاسوج و تعدادی از مسئولان شهرستانی معاون عمرانی […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، با حضور معاون عمرانی استاندار و مسئولان مربوطه از روند بازگشایی و ساماندهی ورودی شهر یاسوج از سمت سرآبتاوه بازدید شد.

در این بازدید فرماندار بویراحمد، مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری،مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری،مدیرعامل شرکت توزیع برق استان،شهردار یاسوج و تعدادی از مسئولان شهرستانی معاون عمرانی استاندار را همراهی کردند.

کیامرث حاجی زاده در این بازدید ضمن اولویت قرار دادن ساماندهی ورودی ها در زیباسازی شهری، گفت: ساماندهی ورودی شهر از اولویت های کاری حوزه عمرانی است که در همین زمینه ساماندهی ورودی های شهر یاسوج فعال و در حال انجام است.

وی گفت:یکی از مسائلی که در ساماندهی ورودی شهر یاسوج از سمت سرآبتاوه وجود دارد جابجایی پایه های برق می باشد که در صورت نبود معارضات محلی این پایه ها جابجا و قسمت زیادی از کار پیش می رود.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه درختکاری و گل کاری این ورودی انجام شده است ، گفت: تعریض و بهسازی این ورودی از دیگر اقدامات ساماندهی این ورودی می باشد.