استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با تمام تلاش در جهت راه اندازی کارخانه قند یاسوج و در راستای بهبود وضعیت اشتغال استان گام برمی داریم. حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با رضا دولت‌آبادی مدیر عامل بانک تجارت دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار با تاکید بر اینکه خواست عموم مردم راه […]

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با تمام تلاش در جهت راه اندازی کارخانه قند یاسوج و در راستای بهبود وضعیت اشتغال استان گام برمی داریم.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با رضا دولت‌آبادی مدیر عامل بانک تجارت دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با تاکید بر اینکه خواست عموم مردم راه اندازی هر چه سریع تر کارخانه قند یاسوج است، اظهار داشت: باتوجه به تدبیرمقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به نام سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها می طلبد همکاری های لازم در این خصوص انجام شود.

کلانتری بیان کرد: خوشبختانه همه مسئولان حاکمیتی و دستگاه های اجرایی از جمله نماینده ولی فقیه در استان، مقامات قضایی و مدیران صنعتی استان برای کمک به راه اندازی هرچه سریع تر این واحد تولیدی مصمم هستند.

نماینده عالی دولت در استان، عنوان کرد: ما از همه ظرفیت ها، پشتیبانی و اختیاراتی که داریم برای برداشتن موانع پیش روی این واحد تولیدی استفاده می کنیم.

کلانتری گفت: امید است در آینده نزدیک شاهد روشن شدن خط تولید این واحد صنعتی باشیم.

وی ابراز کرد: انتظار می رود با اتخاذ تدابیر لازم حداکثر تا پایان خرداد ماه این مهم اتفاق بیافتد تا نه تنها صدها نیروی کاری که سابقه خدمت در این واحد را دارند مشغول به کار شوند بلکه زمینه اشتغال صدها نیروی کار جدید نیز فراهم شود.

کلانتری در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه شعار سال بسیار هوشمندانه انتخاب شده است، عنوان کرد: رونق تولید در تمام بخش‌ های استان باید اتفاق بیفتد.

مقام عالی دولت در استان، تصریح کرد: تمام دستگاه‌ های اجرایی باید در راستای رونق تولید پیشگام باشند و بدون بهانه برای تسهیل روند تولید اقدامات مناسب را انجام دهند و در این زمینه برنامه‌ ریزی منسجم لازم است.

کلانتری بر واکاوی موانع اصلی رونق تولید در استان تاکید کرد و افزود: در این راستا ابتدا باید نیازمندی های استان را احصا و از توان داخلی به ویژه نیروی انسانی به نحو مطلوب استفاده کرد.

رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت کشور نیز در این دیدار از حمایت های همه جانبه استاندار استان، نماینده ولی فقیه و همه مسئولان استان در این رابطه قدردانی کرد و اظهار داشت: با همه امکاناتی که در اختیار داریم تلاش می کنیم هرچه سریع تر این واحد تولیدی راه اندازی شود امیدواریم با این هماهنگی و همدلی که در بین مسئولان استان و کشوری وجود دارد در همین ماه های پیش رو شاهد این اتفاق مبارک باشیم.