طی حکمی از سوی حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،به موجب این حکم،سید حسین کاظمی بعنوان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منصوب شد. در بخشی از این حکم آمده است : امید است ا […]

 

طی حکمی از سوی حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،به موجب این حکم،سید حسین کاظمی بعنوان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است : امید است ا اتکا بر خداوند متعال ودر چارچوب وظابف قانونی در اجرای منویات مقام معظم رهبریو تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی وفق و موید باشید.

کاظمی سوابقی از جمله،مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری،مدیرکل دفتر فنی استانداری،مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری و دبیر ستاد اربعین استان را در کارنامه خود دارد.

پیش از این دارا کریمی نژاد مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود که فرماندار کهگیلویه شد.