مدیر آب وفاضلاب شهرستان چرام با ارسال پیامی سال نو را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، منوچهر علی پور مدیر آب و فاضلاب شهرستان چرام با تبریک سال نو به همه شهروندان و مردم فهیم چرام بیان کرد:، بهار باز هم آرام و باوقار بازگشته است تا از جان تازه‌اش همت […]

 

مدیر آب وفاضلاب شهرستان چرام با ارسال پیامی سال نو را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، منوچهر علی پور مدیر آب و فاضلاب شهرستان چرام با تبریک سال نو به همه شهروندان و مردم فهیم چرام بیان کرد:، بهار باز هم آرام و باوقار بازگشته است تا از جان تازه‌اش همت طلبیم و گام‌های محکم‌تری برای خدمت رسانی به مردم برداریم، پا به پای هم از دشواریها و حوادث گوناگون گذر کنیم و با شکوفه‌های مهربانیش دستان سفید پوشان کادر درمان را به پاس جانفشانیشان گلباران نماییم.

علی پور افزود: باتوجه به نزدیک شدن فصول گرما از مردم انتظار داریم نسبت به صرفه جویی در مصرف آب شرب اهتمام داشته باشند تا همه مردم از نعمت آب شرب سالم استفاده کنند و دچار تنش آبی نشویم.

مدیر آب وفاضلاب شهرستان چرام با اشاره اینکه خدمات رسانی مطلوب منوط به پرداخت آب بها توسط مشترکین است بیان کرد: پرداخت بدهی آب بها مصرفی توسط ادارات و نهادها و شهروندان جهت خدمت رسانی بهتر به همه مردم است که امیدواریم با پرداخت به موقع بتوانیم خدمات رسانی مطلوبی داشته باشیم.

وی افزود: در تعطیلات نوروزی اداره آب و فاضلاب جهت هرگونه خدمات رسانی بصورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز می‌باشد و در صورت مشاهده تخلفات می‌توانند به اطلاع اداره و همکاران برسانند.

وی در پایان از زحمات مجموعه همکاران در آب وفاضلاب شهرستان چرام در طول یکسال گذشته تشکر کرد.