مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از حل مشکلات آبداران استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، اسفندیار برخه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار داشت و گفت؛ مشکل پرداخت حقوق و مزایا آبدارن به همت استاندار،مدیرعامل […]

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از حل مشکلات آبداران استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، اسفندیار برخه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار داشت و گفت؛ مشکل پرداخت حقوق و مزایا آبدارن به همت استاندار،مدیرعامل آبفای کشور،معاون عمرانی استاندار و حمایت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی حل شد.

مدیرعامل آبفا استان تصریح کرد: ۲۳۰ نفر از این عزیزان سه ماه حقوق و مزایا دریافت نکرده بودند که با پیگیری های استاندار محترم و معاون عمرانی استاندار تا عصر امروز پرداخت می شود.

برخه بیان داشت: جا دارد بخاطر تاخیر از همه آبدارن عزیز عذرخواهی کنیم.

مدیرعامل شرکت آبفای استان گفت: از حمایت ها، پیگیری ها و تلاش های جناب دکتر کلانتری استاندار دلسوز و مردمی استان و دستورات اکید مهندس جانباز مدیرعامل محترم آبفای کشور و پیگیری های مستمر دکتر حاجی زاده معاون عمرانی استاندار،همکاری دستگاه امنیتی استان و همکاری و مساعدت بانک صادرات استان تقدیر و تشکر می کنم.

وی گفت:ضمن تشکر از همه این عزیزان از محضرشان استدعا دارم که تا حل شدن مشکلات آبفای استان این مجموعه را یاری نمایند.

برخه در پایان گفت:لازم به ذکر است که نمایندگان محترم استان جناب حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد و دکتر روشنفکر پیگیری و حمایت های ویژه ای در این زمینه داشته اند.