به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، علی شهابی‌ نسب رئیس سازمان در نشست شورای اداری بخش دیشموک که با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان، معاون عمرانی استاندار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، با بیان اینکه بی‌ عدالتی در توزیع اعتبارات وجود ندارد، اظهار داشت: عمق محرومیت در بخش دیشموک زیاد […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، علی شهابی‌ نسب رئیس سازمان در نشست شورای اداری بخش دیشموک که با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان، معاون عمرانی استاندار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، با بیان اینکه بی‌ عدالتی در توزیع اعتبارات وجود ندارد، اظهار داشت: عمق محرومیت در بخش دیشموک زیاد است و به معنای این نیست که کاری انجام نشده است.


شهابی نسب افزود: راه چرام، دهدشت، چاروسا،  دیشموک به باغملک از پروژه‌های خوبی است که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به عنوان طرح ملی با ۲۰ میلیارد تومان آورده شد. 


شهابی‌نسب بیان داشت:  ۱۷ میلیارد از این اعتبار ابلاغ شده که تا کنون ۶ میلیارد تومان تخصیص یافت.


وی احداث پل رود سمه را ضروری خواند و افزود:  این پروژه در اعتبارات ۱۴۰۰ اعتبار خواهد گرفت. 


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: برای احداث مدرسه دخترانه اِسفندان با ۱۲۰ دانش‌آموز در کمیته برنامه‌ ریزی شهرستان اعتبار مصوب می‌شود. 


شهابی‌نسب تصریح کرد:  پمپاژ آجم به دلیل مهاجرت مردم راکد ماند.
وی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی، جاده‌‌ های روستایی را حمایت می‌کند، ادامه داد: رویکرد این سازمان توجه به مناطق محروم است از اعتبارات توازن به این مناطق کمک اعتباری می‌شود.