فرایند ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر دهدشت با یک ثبت نام متفاوت ادامه یافت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، حبیب دیبا جوان با انگیزه شهرستان ظهر امروز با حضور تعدادی از بزرگان قبایل و طوایف شهر با رعایت پروتکل های بهداشتی و احترام به قوانین و مقررات ابلاغی شهرستان پس از اهدا […]

 

فرایند ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر دهدشت با یک ثبت نام متفاوت ادامه یافت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، حبیب دیبا جوان با انگیزه شهرستان ظهر امروز با حضور تعدادی از بزرگان قبایل و طوایف شهر با رعایت پروتکل های بهداشتی و احترام به قوانین و مقررات ابلاغی شهرستان پس از اهدا گل به قبور مطهر شهدا و میثاق با آرمان های بلند شهدا در فرمانداری کهگیلویه حضور یافت و فرایند ثبت نام خود را به پایان رساند.

بهره مندی از روحیه تعامل و همکاری ،مشورت پذیری و توانمندی در شناخت فرصت ها از جمله ویژگی های حبیب دیباست.

وی با حضور در تشکیلات اجتماعی سیاسی و مشارکت در کارهای فرهنگی در کنار ارتباطات گسترده اجتماعی با اقشار مختلف جامعه و بزرگان طوایف نشان داده می تواند عنصری مفید برای پارلمان شهرذی دهدشت باشد.

متن بیانیه انتخاباتی “حبیب دیبا” بدین شرح است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

شهدا زنده یادان تاریخ و نقشه راه آیندگان برای رسیدن به عزت ،سربلندی و سرافرازی هستند و در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز ۲۲ اسفند به عنوان روز تجلیل از شهدا به حق و شایسته نام گذاری شده است و برماست که همواره پاسداشت راه این عزیزان را مشی غالب زندگی شخصی و اجتماعی خود بدانیم.

در آغاز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان این مرز و بوم و ادای احترام به جامعه سرافراز ایثار و شهادت عرض کنم که اینجانب حبیب دیبا بر اساس یک تکلیف اجتماعی ، علاقه مندی و خدمت به این آب و خاک و مردم عزیز وارد عرصه انتخابات ‌ شهر دهدشت شدم.

حقیقت این است که علاوه بر تعهد و تخصص وبهرمندی از سایر مشخصه ها ؛ افرادی باید وارد شورای شهر شوند که دارای شجاعت ،آزادگی و خلاقیتی که در طول دوران خدمت خود بتوانند تمامی خلاء های قانونی شهری ، مشکلات ساختاری، تعهدیدات و گرفتاریهای اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی را به خوبی شناخته، تحلیل محتوی نموده و درنهایت برای آنها راه حل های عقلایی و کارآمد ارائه کنند.

اگر شورای شهر دراثر بی تفاوتی و کم اثریبه محلی برای کسب منفعت فردی و قومی اعضا تبدیل شود به یک کانون بی حاصل و محل دعوا و گروکشی تبدیل شده و آن وقت است که رشد و پیشرفت و توسعه شهر بی معنی میشود و انرژی و سرمایه ها به هدر رفته موجی از نگرانی ، نارضایتی و بی تفاوتی شهر را فرا میگیرد پس لازم است که همه ما با پذیرش مسئولیت اجتماعی خود با هر عقیده و اعتقاد شخصی که داریم برای تحقق خواسته های مردم و افزایش کارائی شورا و ترغیب روحیه مطالبه گری در انتخابات شرکت کنیم.

اینک با توکل بر خدای بزرگ و برای کمک به توسعه و آبادانی کهن شهرمان ؛دهدشت عزیز و با سابقه دیرین پا در عرصه رقابت انتخابات خواهم گذاشت و امیدواریم با استعانت از خدا و بهره گیری از الطاف بی کرانش با نگاه پرمهر شما افتخار خدمت را به من ارزانی فرمایید.

شورا به افرادی نیاز دارد که بتوانند به نفع منافع عمومی و انتظارات مردم حرف حق زده و دچار خطا و لغزش نشود و بدون توجه به حواشی به دور از سیاسی کاری و دوری از نگاه قومی قبیله ای که آفت بزرگ توسعه است حرکت و تلاش کند.

مردم عزیز دیارم ؛ به خوبی شهر را میشناسم و در جریان تمامی مشکلات هستم با قوانین و مقررات شورای شهر آشنا هستم و معتقدم و باور دارم که با راهبردی سنجیده و ترسیم نقشه راه در شورای شهر با مدد از نظر و مشورت نخبگان و استعدادهای پرشمار شهر می توانیم دهدشت را به آنچه حقش است و مردم انتظار دارند و شایسته است برسانیم.

پیشاپیش ازحسن اعتماد، حمایت و رای شما مردم قدر شناس سپاسگذاری نموده و ضمن احترام به رای و نظر مردم و تمکین در برابر قانون و حفظ نظم و امنیت انتخاباتی پرشور خواهیم داشت.

 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

ارادتمند وکوچک شما؛حبیب دیبا