رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: به پروژه‌های عمران شهری قلعه‌‌رئیسی نگاه ویژه اعتباری خواهیم داشت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، علی شهابی‌نسب امشب در شورای اداری قلعه‌رئیسی راه ارتباطی و اشتغال را نیاز اساسی مردم بخش ۱۶هزار نفری چاروسا دانست. رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: […]

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: به پروژه‌های عمران شهری قلعه‌‌رئیسی نگاه ویژه اعتباری خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، علی شهابی‌نسب امشب در شورای اداری قلعه‌رئیسی راه ارتباطی و اشتغال را نیاز اساسی مردم بخش ۱۶هزار نفری چاروسا دانست.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: نطام اسلامی خدمات بسیاری ارائه داده با این حال عمق محرومیت بیشتر نمایان است.

وی با بیان راه ارتباطی اولویت مهم در بخش چاروسا است، تصریح کرد: سال ۹۹ اتصال محور کهگیلویه به خوزستان که شامل مسیر چرام، دهدشت، چاروسا، دیشموک و باغملک است تصویب و در لایحه بودجه برای آن ردیف در نظر گرفته شد.

شهابی‌نسب ادامه داد: بر اساس آمار اعتبارات چاروسا هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که تاکنون چهار میلیارد تخصیص یافته است.

وی با اشاره به اعتبارات مصلای قلعه‌رئیسی افزود: از ۵۷۰اعتبار مصوب ۵۲۳میلیون تومان نقدینگی دارد.

این مسوول از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار حوزه عمران شهری خبر داد و گفت: ورزشگاه قلعه‌رئیسی یک میلیارد تومان اعتبار دارد.

شهابی‌نسب ادامه داد: اعتبار جاده برفکوه تاکنون ۵۰درصد تخصیص یافته است که تا سال آینده تکمیل خواهد شد.

شهابی‌نسب با بیان اینکه قلعه‌رییسی تنها شهر محروم از میدان ورزشی است، ادامه داد: تا پایان سال اگر اعتبارات ارزش افزوده تخصیص یافت ۳۰۰میلیون برای این پروژه در نظر خواهیم گرفت امیدوارم در همین دولت این میدان چمن و دغدغه جوانان برطرف شود.

وی همچنین از اختصاص پنج میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان برای پرداخت مطالبات آبداران خبر داد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان ناپایداری برق را از مشکلات اساسی بخش دانست وگفت: برای رفع این مشکل احداث پست برق از سمت باغملک مورد نیاز است.

وی با اشاره به اعتبار ۱۴۶میلیون تومانی اصلاح شبکه قلعه رئیسی از تخصیص۸۰میلیون تومان خبر داد و افزود: تا پایان سال مصلا و برخی پروژه‌های عمران شهری را در تخصیص کمک خواهیم کرد.