نشست شورای ترافیک استان با حضور اعضای این جلسه و به ریاست کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. به گزارش  پایگاه خبری قلم دنا.،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در نشست شورای ترافیک استان  اظهار  کرد: مشکل ورق پل چهارم بشار حل شده و اعتبار تکمیل دو پل سوم و […]

 

نشست شورای ترافیک استان با حضور اعضای این جلسه و به ریاست کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری قلم دنا.،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در نشست شورای ترافیک استان  اظهار  کرد: مشکل ورق پل چهارم بشار حل شده و اعتبار تکمیل دو پل سوم و چهارم بشار با هماهنگی استانداری تخصیص یافته و با وارد مدار شدن این دو پل مشکلات ترافیکی شهر حل خواهد شد.

وی افزود: ساماندهی بلوار انقلاب شهر یاسوج که یکی از نقاط حادثه خیز در شهر یاسوج است ظرف دو ماه آینده از طرف شهرداری یاسوج انجام خواهد شد.

حاجی زاده از پلیس راهور خواست که اصناف ترافیک زا و آلاینده در شهر باشت شناسایی شوند و به شهرداری معرفی شوند و ظرف یک ماه آینده جابجایی صنوف صورت بگیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد همچنین از کمک ۵۰ درصدی شرکت توزیع نیروی برق استان به روشنایی بلوار ۴۵ متری شهر باشت خبر داد و گفت:  در مسیر مادوان و بلهزار جهت کاهش تصادفات سرعت گیر های استاندارد و علایم راهنمایی رانندگی در دستور کار قرار بگیرد.