بسم الله الرحمن الرحیم مردم شریف و ولایتمدار شهرستان چرام ؛ آرامش و امنیت در کنار صحت و سلامتی دو نعمتی هستند که همواره مورد تاکید بزرگان دینی و بالطبع از ملزومات زندگی امروزی است . یقینا حادثه ناگواری که در این شهرستان بوقوع پیوست،باعث ناراحتی عمیق همه مردم شریف گردید. لذا لازم است که […]

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و ولایتمدار شهرستان چرام ؛ آرامش و امنیت در کنار صحت و سلامتی دو نعمتی هستند که همواره مورد تاکید بزرگان دینی و بالطبع از ملزومات زندگی امروزی است . یقینا حادثه ناگواری که در این شهرستان بوقوع پیوست،باعث ناراحتی عمیق همه مردم شریف گردید. لذا لازم است که مردم عزیز و نجیب شهرستان چرام با رعایت تقوا وتمسک به حبل متین الهی با درایت همیشگی خود نسبت به تلطیف فضای بوجود آمده اقدام نمایند .

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده مصیبت دیده از مسئولین محترم اجرائی ، قضائی و امنیتی ، معتمدین ، متنفذین ، ریش سفیدان ، چهره های فرهنگی و سیاسی خواهانم جهت برقراری آرامش که خواسته بحق همه مردم منطقه می باشد کمک و مساعدت نمایند .

اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم شریف این دیار از لحظه وقوع این حادثه ارتباط مستمر با مسئولین ذیربط داشته و دارم و آماده هر گونه تلاشی جهت ایجاد امنیت و آرامش و بررسی مشکلات بوجود آمده هستم .
سید محمد موحد