آیین معارفه اولین فرماندار شهرستان مارگون با حضور معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان مارگون برگزار شد. باقر قائمی با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور به عنوان اولین فرماندار شهرستان تازه تأسیس مارگون منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، از شهرستان مارگون، امروز سه شنبه (۱۲ اسفندماه) آیین معارفه اولین […]

 

آیین معارفه اولین فرماندار شهرستان مارگون با حضور معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان مارگون برگزار شد.

باقر قائمی با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور به عنوان اولین فرماندار شهرستان تازه تأسیس مارگون منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، از شهرستان مارگون، امروز سه شنبه (۱۲ اسفندماه) آیین معارفه اولین فرماندار شهرستان مارگون با حضور معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان مارگون برگزار شد.

احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین به سخنرانی پرداخته و گفت: توفیق می خواهد که انسان موقعیتی پیدا کند تا بتواند خدمتگذار مردم باشد.

وی با تشکر از سرپرست پیشین فرمانداری مارگون گفت: از جناب پورخسرو که مدتی به عنوان بخشدار و مدتی به عنوان سرپرست فرمانداری مارگون به مردم خدمت کردند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه طول مدت مسئولیت ها مهم نیست گفت: مهم ان است که انسان ها به مردم خدمت کنند و خدمتاتشان ماندگار باشند.

وی افزود: جناب دکتر قائمی از کارمندان وزارت کشور و منشأ خدمت در پاتاوه بودند و با حکم وزیر کشور و پیشنهاد استاندار از امروز امانت فرمانداری شهر مارگون به ایشان سپرده شده است.

جمالی گفت: امیدواریم فرماندار شهرستان با مشورت روحانیت شهرستان، متنفذین و بزرگان و نخبگان این شهرستان را اداره و خدمت کنند.

جمالی اظهار کرد: مارگون به شهرستان تبدیل شد و حکم فرماندار این شهرستان نیز زده شد، اصل بر تبعیت از رهبری انقلاب است، چون دولت ها می آیند و می روند.

جمالی با بیان اینکه برای بخشداری تصمیماتی گرفته شده و در شورای تامین استان هم مطرح شده، گفت: دسترسی مردم باید خوب باشد، امنیت در راس مسائل قرار دارد، صندوق های انتخابات باید در بخشداری قرار بگیرد، پس باید امنیت و سالم بودن انتخابات تامین باشد.