نشست کمیسیون ایمنی راه ها و حمل و نقل به ریاست کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار و با حضور مدیران عضو برگزار شد. معاون عمرانی استاندار با تقدیر و تشکر از دستگاه های اجرایی که در زلزله سی سخت خدمات رسانی کردند، گفت:یکی از مهمترین کمیسیون های اجتماعی کمیسیون ایمنی راه ها است […]

 

نشست کمیسیون ایمنی راه ها و حمل و نقل به ریاست کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار و با حضور مدیران عضو برگزار شد.

معاون عمرانی استاندار با تقدیر و تشکر از دستگاه های اجرایی که در زلزله سی سخت خدمات رسانی کردند، گفت:یکی از مهمترین کمیسیون های اجتماعی کمیسیون ایمنی راه ها است که با جان مردم سر و کار دارد.

وی با بیان اینکه حذف نقاط حادثه خیز جز اولویت هاست گفت:
مصوباتی که در این کمیسیون تصویب می‌شود لازم الاجراست.

حاجی زاده با بیان اینکه جاده ها جز اولویت های عمرانی استان است گفت:وقتی جاده ها ایمن نباشند جان انسان ها در معرض خطر است.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه اکثر جاده های استان کوهستانی و صعب العبور هستند گفت:با همکاری بین بخشی و تعامل همه ی دستگاه ها پروژه های عمرانی پیشرفت می کنند و زودتر به بهره برداری می رسند.

حاجی زاده با بیان اینکه کارکردن در بعضی نقاط عبور و مرور مردم را با مشکل روبرو می کند، گفت: کیفیت و تسریع در کار مهمترین اولویت هر پروژه ای است که در جاده های مواصلاتی شروع می شود.

وی گفت: با حذف نقاط حادثه‌خیز آمار تصادفات پایین می آید و مردم با خیال راحت تری در جاده ها عبور و مرور می کنند.

وی با بیان اینکه ما باید پاسخگوی عملکرد خود در تصمیم گیری ها باشیم، گفت:
باید در مصوبات و تصمیمات خود دقت نظر زیادی داشته باشیم تا مصوبات به نحو احسن اجرا شوند.

معاون عمرانی استاندار گفت:کمیسیون ایمنی راه ها با جان مردم سروکار دارد و حضور مدیران در این نشست الزامی است.

حاجی زاده بیان کرد: ساماندهی کمربندی یاسوج یکی از مصوبات مهم این جلسه است.

معاون عمرانی استاندار با بیان اینکه اقدامات خوبی در بحث جاده ها شروع شده است گفت:در بحث پروژه‌های راه سازی و جاده های مواصلاتی وزارت راه و شهرسازی، معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد برکت پای کار می آیند.

این مسئول گفت: ورودی شهر ها یکی از نقاط حادثه‌خیز هستند که ساماندهی این ورودی ها را شروع شده است.

وی با بیان اینکه لازم است در ایمن سازی راه ها همه ی دستگاه ها پای کار بیایند، گفت:نقاط حادثه‌خیز جاده های مختلف مشخص و ساماندهی شوند تا شاهد کاهش تصادفات و تلفات انسانی باشیم.

حاجی زاده افزود:مجتمع های خدمات رفاهی باید جایی اجرا شوند که باعث تصادف و خطرات جاده ای نباشند.