به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، کیامرث حاجی‌زاده در نشست بررسی بیمارستان نرگسی  ۱۴۰ تخت‌خوابی گچساران  با تبریک روز ولادت امام علی(ع) و روز پدر گفت: امروز روز بزرگی است و روز میلاد بزرگ مردی است که برای همه خدمتگذاران یک الگو است.  وی ادامه داد: خداوند باید به ما توفیق دهد که حب قدرت و میز و […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، کیامرث حاجی‌زاده در نشست بررسی بیمارستان نرگسی  ۱۴۰ تخت‌خوابی گچساران  با تبریک روز ولادت امام علی(ع) و روز پدر گفت: امروز روز بزرگی است و روز میلاد بزرگ مردی است که برای همه خدمتگذاران یک الگو است.

 وی ادامه داد: خداوند باید به ما توفیق دهد که حب قدرت و میز و صندلی را نداشته باشیم و بدانیم اگر این صندلی ها ماندنی بود به ما نمی‌رسید.

 معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به زلزله اخیر  در شهر سی سخت عنوان کرد: اگر رشادت های دانشگاه علوم پزشکی استان در زلزله سی سخت نبود ما به مشکل  بر می‌خوردیم  اما همه مسوولان و در کنار آنها نهادها و مردم همه کمک کردند و ما  در این زمین لرزه بزرگ خوشبختانه تلفات انسانی نداشتیم.

حاجی زاده  ادامه داد: کاری که امروز شما انجام می‌دهید آن هم در شرایط کرونایی و با توجه به اینکه شرایط گچساران در شاهراه جنوب کشور  قرار گرفته است باید کمک کنیم که این بیمارستان هر چه سریعتر وارد مدار شود.

وی  ابراز کرد: این پروژه از اهمیت ویژه ای برخوردار است چنانکه استاندار با توجه به شرایط ویژه سی سخت برای اطلاع از پروژه‌ها در شهرستان‌ها نمایندگی را به شهرهای استان اعزام می‌کند و  تاکید دارد که کار در شهرستان‌ها نباید تعطیل شود.

معاون عمرانی استاندر کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: کار بیمارستانی با کار ساختمانی تفاوت دارد و وقتی آمدم مشاهده کردم نه درخواست آبی داده شده است و نه گاز و نه برق و حتی تلفن و حتی ورودی آن مشکل داشت.

حاجی زاده افزود: من اعتقادم به خدمات پشتیبانی است و نمی‌توان یک بیمارستان را بدون از تصفیه خانه فاضلاب و رختشورخانه راه انداخت و ما باید اولویت اولمان خدمات پشتیبانی باشد.

وی با بیان اینکه کار نسبت به روز اول پیشرفت خوبیداشته است و در شرایط خوبی قرار گرفته ایم، تصریح کرد:از ابتدای بهمن ماه مقرر شد ۳شیفت کاری مشغول به کار شود و هنوز انتظارات ما برآورده نشده است و پیمانکار  باید افزایش نیرو داشته باشد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اکنون در شرایط ویژه ای هستیم و استاندار تاکید دارند که این بیمارستان هر چه سریعتر وارد مدار قرار بگیرد چنان که امروز معاون  مجلس و دیگر مسوولان کشوری در سی سخت هستند اما من  اینجا در گچساران برای رفع و بررسی مشکلات بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی نرگسی  آمده‌ام.

حاجی زاده بیان کرد: اتصالات  بیمارستان ظرف ۲هفته انجام شده است و شهردار خدمات خوبی ارائه کرده است و  شهردار دوگنبدان  بدون از اعتبار مسیر دسترسی به بیمارستان نرگسی را  آماده کرده است.

 وی ادامه داد: با پیگیری انجام شده  توسط استاندار ظرف ۲هفته آب و برق و گاز و تلفن و فیبر نوری انجام شده است.

 معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:  برای بره‌بردری و افتتاح بیمارستان نرگسی گچساران  باید شبانه روزی  پای کار باشید واکیپ ها افزایش پیدا کند.