کیامرث حاجی زاده افزود: خوشبختانه تلفات انسانی ناشی از این زلزله وجود نداشت. وی اظهارکرد: با دستور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، کمیته پاکسازی، ارزیابی، اسکان و تغذیه و بهداشت تشکیل شده است. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه دستگاه‌های امدادی خدماتی و هلال احمر و اورژانس انتظامی-سپاه و نیروهای امنیتی […]

 

کیامرث حاجی زاده افزود: خوشبختانه تلفات انسانی ناشی از این زلزله وجود نداشت.

وی اظهارکرد: با دستور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، کمیته پاکسازی، ارزیابی، اسکان و تغذیه و بهداشت تشکیل شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه دستگاه‌های امدادی خدماتی و هلال احمر و اورژانس انتظامی-سپاه و نیروهای امنیتی پای کار بوده و در حال کمک و امداد رسانی به مردم زلزله زده شهر سی سخت هستند.

حاجی زاده تصریح کرد: منازل مسکونی در شهر سی سخت و مناطق روستایی خسارت دیدند که در حال ارزیابی خسارات میزان خسارت وارده هستیم.

وی ادامه داد: نیروهای هلال احمر در حال جستجوی خانه به خانه جهت بررسی وضعیت زلزله زدگان شهرستان دنا برای توزیع چادر و اقلام امدادی هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: دولت و نظام و همه مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد تا آخر در کنار مردم شهرستان دنا به خصوص شهر سی‌سخت و روستاهای اطراف خواهند بود.