تعدادی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی از اراضی هدف سد تنگ سرخ یاسوج با هدف تامین آب اراضی شهرستان بویراحمد بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛رسول فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد،کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان و کارشناسان سازمان مدیریت […]

 

تعدادی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی از اراضی هدف سد تنگ سرخ یاسوج با هدف تامین آب اراضی شهرستان بویراحمد بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛رسول فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد،کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و همچنین معاون طرح و توسعه و اعضای کمیته فنی شرکت آب منطقه‌ای و مشاور سد تنگ سرخ یاسوج از اراضی هدف این سد، بازدید و به مسائل و مشکلات موجود، طرح پرداختند.

رسول فرهادی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به نقش آب در توسعه زیرساخت های هر منطقه بیان کرد: در حال حاضر تامین مالی به موقع این طرح،از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، مجموعه آب منطقه‌ای و سازمان مدیریت استان نیز در حال پیگیری می باشد.

وی با تاکید بر اینکه اراضی مستعدی در سطح شهرستان بویراحمد وجود دارد، گفت: مشاور طرح علاوه بر لزوم تدقیق اهداف سد، نسبت به تسریع انجام مطالعات و همچنین سعی بر تحت پوشش قرار دادن هر چه بیشتر اراضی کشاورزی شهرستان بویراحمد، اقدام لازم را به عمل آورد تا موجب بهره مندی هرچه بیشتر مردم عزیز شهرستان از منافع این سد شود.

اراضی کشاورزی روستاهای راه مالی، فیروزآباد و دلی اولاد علی مومن مورد بازدید اعضا قرار گرفت .

تعدادی از اهالی روستای فیروزآباد نیز در بازدید از اراضی کشاورزی محدوده فیروزآباد حضور داشتند.