مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تبدیل هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه های سیمی برق به کابلی در سال آینده خبرداد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، ” جمال معتمدی زاده ” در حاشیه بازدید از یک پروژه برقرسانی در یاسوج گفت: باتوجه به شرایط خاص شبکه های برق در […]

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تبدیل هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه های سیمی برق به کابلی در سال آینده خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، ” جمال معتمدی زاده ” در حاشیه بازدید از یک پروژه برقرسانی در یاسوج گفت: باتوجه به شرایط خاص شبکه های برق در استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین جلوگیری از نوسانات، ناپایداری و سرقت شبکه های برق در این استان باید در سال آینده هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه های برق فشار ضعیف را تبدیل به شبکه های کابلی کنیم.

وی از مشارکت گروه های عملیاتی و اتفاقاتی شرکت توزیع نیروی برق استان و بهره گیری از ظرفیت پیمانکاران برای عملی شدن این پروژه مهم و حیاتی هم سخن گفت.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه ریزی ها با نظارت مستقیم یکی از مدیران ستادی جهت سرعت بخشی و رفع مشکلات احتمالی در ادامه اجرای پروژه انجام می گیرد.

معتمدی زاده، مشارکت مدیران نواحی و پرسنل زیرمجموعه آنها در اجرای پروژه تبدیل شبکه های سیمی به کابلی در استان کهگیلویه و بویراحمد را یک ضرورت ویژه خواند و خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای این پروژه شاهد کاهش نرخ تلفات انرژی در شبکه های برق این استان باشیم.

وی افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد حدود سه هزار و ۸۰۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف برق وجود دارد که با تبدیل هزار و ۵۰۰ کیلومتر از این شبکه ها به کابلی می توان گفت تمام شبکه های فشار ضعیف کابلی شده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شبکه های کابلی می تواند در پایداری برق و رضایتمندی مشترکین بسیار موثر باشد، یادآورشد: کار تبدیل شبکه های سیمی به کابلی ابتدا از حوزه شهری بدلیل تراکم جمعیتی و شبکه ای شروع و سپس در روستاها عملیاتی می شود.

معتمدی زاده از مشترکین برق در این استان خواست در زمان اجرای پروژه سیمی به کابلی شبکه های برق همکاری لازم را با شرکت توزیع نیروی برق و پیمانکاران داشته باشند.

به گزارش ……………..، بیش از ۲۷۰ هزار مشترک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.