به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور معاون اقتصادی استاندار ، ۲۱ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان چرام کلنگ زنی و افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، تعدادی طرح به نمایندگی از سایر طرح‌های عمرانی و اقتصادی افتتاح […]

 

به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور معاون اقتصادی استاندار ، ۲۱ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان چرام کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، تعدادی طرح به نمایندگی از سایر طرح‌های عمرانی و اقتصادی افتتاح شد.

صمیمی دوست با بیان اینکه در شهرستان چرام ۲۱ طرح افتتاحی و کلنگ زنی داشتیم، افزود: مجموع طرح‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان با اعتبار بیش از ۳۵ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۱۵۰ نفر از مهمترین برنامه‌های دهه فجر در شهرستان چرام بود.

وی با بیان اینکه از مجموع ۲۱ طرح تعداد ۱۶ طرح افتتاحی و ۵ طرح کلنگ زنی است، گفت: ایجاد فضای آموزشی، مبلمان شهری و بخش‌های مختلف اقتصادی و کشاورزی و صنعتی از جمله طرح‌هایی بودند که در شهرستان چرام افتتاح و به بهره برداری رسید.