معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه های شهرستان مارگون با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان خبر داد. کیامرث حاجی‌زاده در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ های عمرانی شهرستان مارگون با تبریک دهه فجر گفت: با تلاش ها و پیگیری های استاندار محترم و مجموعه مسئولان در راستای […]

 

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه های شهرستان مارگون با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان خبر داد.

کیامرث حاجی‌زاده در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ های عمرانی شهرستان مارگون با تبریک دهه فجر گفت: با تلاش ها و پیگیری های استاندار محترم و مجموعه مسئولان در راستای خدمات رسانی به مردم ، امروز در شهرستان مارگون شاهد افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه بودیم.

وی با اشاره به اینکه امروز چندین پروژه در شهرستان مارگون افتتاح و کلنگ زنی شد، بیان کرد: ابتدا کلنگ زنی پروژه ساماندهی و احداث میدان و بلوار ورودی شهر مارگون که اعتبار این پروژه از اعتبارات استانی تامین شده را داشتیم.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:یکی دیگر از پروژه هایی که امروز افتتاح شد پروژه گازرسانی به ۱۹ روستای مارگون با اعتبار ۱۹ میلیارد تومان بود.

وی افزود: با توافق بین منابع طبیعی و میراث فرهنگی جهت واگذاری زمین برای احداث پارک اسکان که متولی آن اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری است و پارک محله ای شهر مارگون مصوب و تامین اعتبار شدند.

حاجی زاده بیان کرد: امید است با بهره برداری از این پروژه ها شاهد رشد و توسعه استان در بخش های عمرانی، اقتصادی، کشاورزی و … باشیم.

وی افزود: انشالله زیرساخت های لازم در راستای توسعه استان و شهرستان تازه تاسیس مارگون که طبیعت بکر و زیبا و ظرفیت های زیادی برای توسعه گردشگری دارد، فراهم شود.