با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۳۲ طرح عمرانی و اقصادی با اعتبار افزون بر ۴۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان به بهره‌برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در نهمین روز از دهه فجر با حضور معاون عمرانی استاندار و مسؤولان استانی و شهرستانی ۳۲ طرح در شهرستان […]

 

با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۳۲ طرح عمرانی و اقصادی با اعتبار افزون بر ۴۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در نهمین روز از دهه فجر با حضور معاون عمرانی استاندار و مسؤولان استانی و شهرستانی ۳۲ طرح در شهرستان به بهره‌برداری رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد به همراه جمعی از مدیران استانی در بدو ورود به شهرستان باشت با حضور در گلزار شهدای باشت با قراعت فاتحه، نثار گل به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کردند.

کیامرث حاجی زاده با حضور جمعی از مدیران به خانواده یکی از شهدای این شهرستان سرکشی کردند.

 

کیامرث حاجی‌زاده امروز در آیین بهره‌برداری از پنج طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان اظهار داشت: به فرموده رهبر انقلاب هر کس بذر نا امیدی در جامعه بپاشد در زمین دشمن بازی کرده است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم شایسته خدمت‌اند، افزود: همه ما رنج‌ها را درک کرده‌ایم و مرفه بی‌درد نبودیم که امروز نتوانیم درد مردم را حس کنیم.

وی اضافه کرد: بخشی از مشکلات جامعه به تحریم‌های ظالمانه برمی‌گردد که با راه انداختن جنگ‌های اقتصادی طی سه سال اخیر فکر می‌کردند ما را از زانو درمی‌آورند اما ملت همچنان بالنده و مملکت به تدبیر رهبری آماده به کار است.

حاجی‌زده افزود: نه تنها با اعمال تحریم‌ها کسانی که می‌خواستند ما را به زانو در بیاورند شکست خوردند بلکه خود توسط مردم دفع شده و به زباله دان تاریخ پیوستند.

این مسؤول گفت: در سایه کارهای خوب استاندار و هماهنگی نمایندگان در مجلس و دیگر نهادها کارهای خوبی انجام و استان از طرح‌های بیشتری نسبت به سال‌های قبل برخوردار شده است.

وی با اشاره به اولویت‌های توسعه استان گفت: آب شرب و کشاورزی یکی از مهمترین بحث‌هاست، جاده به عنوان محور توسعه پایدار نیز اهمیت فراوان دارد.

حاجی‌زاده اولویت سوم استان را در گردشگری دانست و گفت: این استان به عنوان بام طبیعت زاگرس ظرفیت قطب گردشگری دارد ساماندهی ورودی‌ها، المان‌ها و مبلمان شهری در این زمینه ضرورت دارد.

معاون عمرانی استاندار در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنج طرح به نمایندگی ۳۲ طرح عمرانی و اقتصادی امروز افتتاح شد.

وی گفت: برای اجرای طرح‌های شهرستان در مجموع ۴۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

حاجی زاده افزود:چمن مصنوعی روستای سرماهور با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان،طرح پرواربندی بره ۳۰۰ رأسی در روستای روشن آباد با اعتباری قریب به یک میلیارد تومان، مدرسه ۶ کلاسه مسکن مهر به نمایندگی از پنج پروژه آموزشی، تغذیه مصنوعی تنگ سپو و پروژه سنگی ملاتی آبخیزداری حوزه کلایه به نمایندگی از این ۳۲ طرح افتتاح شدند.

وی گفت: با بهره‌برداری از این ۳۲ طرح زمینه اشتغال ۱۷ نفر در حوزه اقتصادی و ۱۵۰ نفر در امور عمرانی فراهم شده است.