به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،عصر امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویداحمد از پروژه تصفیه خانه اضطراری آب شهر یاسوج بازدید کرد. مدیرعامل شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید با اشاره به اینکه تصفیه خانه به روش ته ‌نشینی، میکرواسترینر و فیلتر تحت فشار عمل می کند افزود: […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،عصر امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویداحمد از پروژه تصفیه خانه اضطراری آب شهر یاسوج بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید با اشاره به اینکه تصفیه خانه به روش ته ‌نشینی، میکرواسترینر و فیلتر تحت فشار عمل می کند افزود: سازه های تصفیه، کلروفریک و پیش ته نشینی ابن تصفیه خانه اجرا شده است و در حال حاضر پروژه قریب ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی عنوان کرد:عملیات ابنیه، تاسیسات برقی، مکانیکی و ابزار دقیق این پروژه نیز در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاه به اینکه پمپ های بلوئر، کمپرسور و فیلترهای شنی و میکرو استرینرهای پروژه خریداری شده است اظهار کرد: دستگاه های میکرواسترینر از کشور اسپانیا خریداری و نصب شده است.
پاسره خاطرنشان کرد: در فاز اول این پروژه ۲۰۰ لیتر برثانیه و در فاز نهایی ۳۰۰ لیتر برثانیه، آب از رودخانه بشار وارد شبکه توزیع آب شهر یاسوج خواهد شد.

کیامرث حاجی زاده نیز در این بازدید با بیان اهمیت این پروژه عنوان کرد: باید از تمامی ظرفیتها برای افتتاح این پروژه بهره برد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تصفیه خانه اضطراری آب شهریاسوج از پروژه های اولویت دار استان است و باید از همه ظرفیت ها برای اجرای آن بهره برد.

وی تاکید کرد: با توجه به اولویت دار و مهم بودن، این پروژه باید تا قبل از عید نهایی شود.

حاجی زاده قول مساعد دادند در بحث تامین اعتبار پیرامون تکمیل شدن پروژه اقدامات و کمکهای لازم انجام گردد.